0

6 תספורות מדהים עבור פרצופים מרובעים

November 2, 2021

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

חלק מהבנים המדהימים ביותר שאנו מבינים כל כך טוב, כמו קמרון דיאז, כמו גם ניקול ריצ’י, יש לך פרצופים מרובעים, כמו גם אם יש לך מזל מספיק כדי להיות לסת מוגדר, כמו גם עצמות לחיים מדהימות כמוהם, לחשוב עלינו קַנָאִי. כמובן, עם תכונות מפורסמות כאלה, ייתכן שאתה תוהה בדיוק איך הטוב ביותר בסגנון השיער שלך כדי להשלים את מבנה העצם המקסים שלך. לא עוד יותר. אספנו שישה תסרוקות המועדפות על פרצופים מרובעים למטה.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

תספורות מושלמות עבור אלה עם פרצופים מרובעים

שיק, פוני קצוץ

בנגס יכול להיות בחירה פנטסטית עבור פרצופים מרובעים כאשר נעשה את הדרך האידיאלית. בוטה, זוויות ישר יכול להוסיף הרבה זוויות יותר, כמו גם שורות אל פנים כבר מוגדר היטב, ואילו פנגס כי הם ארוכים יותר על הצדדים של הפנים להפליק יפה צורה מרובעת.

גלי מרקם

מרקם שיער נוטה לרכך את הפנים שלך הרבה יותר מלוטש, תסרוקות ישר לעשות. גלים, תלתלים, כמו גם מנעולים chunky הם כולם פנטסטי להוספת שיעור עניין, כמו גם מימד לפנים מרובעים. מדיניות זו חלה על פני הלוח עבור תסרוקות קצרות, בינוניות, כמו גם ארוך.

שכבות ארוכות

אם יש לך מנעולים ארוכים, כמו גם גדול, פנים מרובע, שכבות חיוניות כדי למזער זוויות. נסה להתחיל עם שכבות אורך הסנטר, כמו גם לראות בדיוק איך אתה אוהב את המראה. אתה יכול לעשות את שכבות נוצות או הרבה יותר chunky. שניהם נראים נהדר. בסופו של דבר, רק למנוע חתכים ארוכים, ישר של אורך אחד, בהתחשב בכך שהם יכולים באמת לעשות פנים מרובע נראה boxier.

חלק בצד

כדי לקזז את שורות הפנים שלך, לחשוב על חלק צדדי, כמו גם לשנות את המקום של החלק שלך כדי לשנות את המראה שלך מיום ליום. בעיקרו של דבר, את החלק העמוק יותר, הרבה יותר אסימטרי הסגנון שלך יהיה. אנחנו אוהבים את הגישה הזאת, בהתחשב בכך תסרוקות לא אחידה הם פנטסטיים לשבור את השורות של הלסת מרובע או עצמות לחיים ניכרות.

חלק צדדי עם מצבי צד

בנגס לא צריך להיות כבד או לחתוך את כל על פני הפנים כדי להיראות נהדר. גורף רך של פוני, כמו גם חלק מחוץ למרכז יחד יהיה לצייר עניין בעיניים במקום במקום אחר על הפנים שלך. נראה כי גם נראה פנטסטי עם גלים רופפים.

שכבות אסימטריות

אם אתה רוצה משהו נועז קטן יותר, שכבות לא צריך להיות באותו אורך על שני הצדדים של הפנים שלך. למעשה, שכבות אסימטריות יכול לשמור על מראה שלך רך כמו גם מזדמנים בעת השלמת התכונות שלך. לספק את זה לנסות, כמו גם אם אתה לא אוהב את זה, רק לזכור כי זה תמיד יכול לצמוח עם קצת זמן כמו גם סבלנות.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.