0

סגנון תווים מעבודותיו של ג’ארד ניקרסון

June 25, 2022

תוכלו לגלות את ג’ק ניקרסון ב- PE Behance. הוא מאייר מדהים מוונקובר, קולומביה הבריטית. מה שהוביל אותו להפוך למאייר היה נטייתו לאמנויות מאז שהיה צעיר מאוד. כשהוא מרגיש את הכיוון שזה ייקח בעתיד, הוא התמקד באמנות הדיגיטלית, ונשאר מסור של Adobe Illustrator. מה שעודד אותו, כמו גם את הדבר שהוא עדיין מעדיף עד היום הזה, הוא המשוב שאתה מקבל מאמנים חשובים אחרים כמו גם מכובדים. להיות מוכר על ידי אחרים בתחום שלך או שיש לו בסיס מעריצים לוקח שנים להתפתח; דברים אלה דורשים מסירות וזמן, ובמיוחד סבלנות, תוך כדי ליהנות מהעבודה שאתה מספק. הוא מרוגז במיוחד מאלו שלא מצליחים להגביר את המשחק שלהם, כמו גם לבחור לבקר את עבודתם של אחרים, במקום ליצור אותו בעצמם.
הוא מודה שקשה ביצירת סמלי לוגו, במיוחד מכיוון שהם מכריחים אותו להגביל את כל הרעיון של החברה לעיצוב יחיד.
לקבלת השראה הוא שולח אותנו ל Behance, ffffound.com ו- BloodsweatVector. הניסיון שלו אומר כי מעצבים הם נאיביים כמו גם מגוחכים כשהם חושבים על עצמם ידוענים. לא משנה כמה טוב אתה מצייר, זה לא ישמור אף אחד.
מכונת הזמן שלך תקע אותי … אתה מושג את היציצה __alllllhen אנטרופיה Falls_wen אנטרופיה מפלי צמרמורות אנטי-טוטטמפר-טמפר ג’ארד ניקרסון חייבים להתעכב, Icecream & morphineself Portreation Aprial 09’_Pseudo של הילד של Mountainheadcadenza מכסה לתוכן נפלא את היער, שם אתה ישן. כדי לישון אזרחי היער בו אתה ישן את המפרט הרנטגן הקוסמי הקוסמי של ישנו את הדומה של המועדון השחור הקוסמי הקוסמי הקוסמי הקוסמטי השחור המתרחב אי פעם lollipop_atomic lollipop_oblivion ___-

0/5 (0 ביקורות)