0

איפור ליל כל הקדושים: כיצד ללבוש שפתון שחור

May 6, 2023

ג’רזי קאווסאקי פרונטלה עונת ספוקס היא ממש מעבר לפינה והגיע הזמן להעלות את משחק האיפור שלך. ותאמינו לנו, כאשר זה נוגע לאיפור ליל כל הקדושים, ישנם כמה סיכות חיוניות. אחד כזה הוא מגמת השפתיים השחורות! כן, אל תדהמו! השפתיים השחורות אינן רק עבור רוקרי פאנק! למעשה, זהו חלק חשוב מאוד באיפור ליל כל הקדושים.
[קרא גם: ג’רזי קלוב אמריקה אופנת ליל כל הקדושים מטורפת, מהנה ומעניינת עבורך ולמשפחתך]

תאמינו או לא, כשאתם שוקלים שפתון ליל כל הקדושים, הצבע היחיד שצריך לעלות בראשכם הוא שחור. זה מפטיר מראה מפחיד וערפד מאוד שהוא כל כך מושלם למשך לילה עם הג’ולס!
בדוק את זה!
מקור: nexcesscdn.netnow כי זיהינו ששום דבר לא אומר ליל כל הקדושים טוב יותר משפתיים שחורות, נתחיל לדבר על מותגי השפתונים השונים הזמינים וכיצד ללבוש שפתון שחור כמו מקצוען. ראשית דברים ראשונים, עליכם לזכור ששפתון שחור מתאים רק לחודשים קרים יותר של השנה. השימוש בשפתון שחור במהלך הקיץ הוא לא לא מוחלט לא!

בואו נדבר על שפתיים שחורות, נכון?
המראה המובהק של איפור ליל כל הקדושים כאשר הוא נוגע לגווני שפתון הוא שחור וסגול. בואו נתמקד בשפתיים שחורות בלבד.
השפתון האטום של פשע ליים בסטלטו | 15.99 דולר
זה מנצח אמיתי כאשר הוא נוגע לשפתון שחור. שמנת ומאוד פיגמנטית, השפתון הזה יש תחושה פועלת. זו היא בחירה טובה מאוד ללבוש ארוך מכיוון שהיא נמשכת זמן רב ממש. אם אתה מחפש משהו שלא יייבש את השפתיים שלך או ידהה בקלות, אז זה שפתון ללבוש ארוך אחד שאתה צריך להסתכל עליו.

מקור: השפתון העגול של Pinterest.comnyx בפנלופה | 4 $
אם אתם מחפשים את ההימור הזול ביותר ברחבי העיר, אז זה השפתון שעליכם להסתכל עליו. לא רק שהוא מאוד ידידותי לכיס, זה גם ייתן לך תחושה של מותג באיכות גבוהה מאוד. במילים אחרות, זה מאוד פיגמנטי ונשאר עוד הרבה זמן. מה שהכי טוב בשפתון הזה הוא העובדה שהוא נותן גימור מאוד זוהר וברגע שתרשום אותו, תראה שהוא יאיר מכל הזוויות. זה ההימור הטוב ביותר בבית המרקחת, אבל אם יש לך אפשרות, אתה בהחלט יכול להסתכל גם על מותגים אחרים.
[SC: בינוני]

מקור: Pinterest.com שפתון ריקבון בירבני בסלק שמן | 22 $
אל תשתולל בגלל המראה הטל והקרמי שלו. במבט ראשון, זה נראה כמו שפתון חום, אך ביישום הוא מפטיר צבע אפור פנטסטי ואפור. בניגוד לכל אחיה ואחיותיה הפיגמנטיות, החלק הנפט של אורבן דקאי הוא אידיאלי ללבוש יום. השפתון החלקלק לא רק יפיל את השפתיים שלך, אלא שהוא מריח פנטסטי ובדיוק כמו סוכריות ליל כל הקדושים! האם זה לא טוב ומפחיד?
מקור: Pinterest.com Rimmel לונדון להישאר מבריק ליפגלוס בדיווה שחורה | $ 5.99
אם אתה מסתכל על משהו שאינו יקר מדי, אך יחד עם ג’רזי קורינתיאנס זאת משרת את המטרה של מראה גותי ומפחיד, זהו פריט האיפור של ליל כל הקדושים של חלומותיך (או שנאמר סיוטים?). הצבע די טוב והתחושה אינה מט כמו המותגים האחרים שדיברנו עליהם, אך יחד עם זאת, זה גם לא אטום מדי. כמו כן, לאחר מספר שעות גם הצבע מתחיל לדמם. לכן, אם אתה מחפש משהו שאינו כבד, זו תהיה הבחירה האידיאלית שלך!