0

חולם על רכישת הרשות שלך? ואז לבדוק את זה חנות לי

November 1, 2021

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

מה: כפי שכולנו מכירים את הברכות כי האינטרנט מביא לעשות משהו ביעילות, אחד המועדפים שלי הוא עולם של קניות מקוונות אישית. חנות זה לי הוא אחד מאותם אתרים – כאן, אתה יכול אינדיקציה עבור הודעות דואר אלקטרוני כאשר חתיכות המועדפות שלך ללכת למכירה, מוצעים באמצעות פרומו, וכו ‘בעצם, זה כמו אות עשן וירטואלי עבור קניות הנחה. עוד יותר מעניין הוא השחרור האחרון של חנות זה חוטים – הודעה יומיומית דומה כי שומר דופק על תבנית של המותגים המועדפים שלך, כמו גם יגידו לך מה חם – ישר לתיבת הדואר הנכנס שלך. אין מגזין, רכישת בלוג, או מגזין אופנה הדרושים.

פרסום זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

חנות זה לי ביקורות

הנמכויות: הודעות למכירה באינטרנט עבור המותגים המועדפים שלך, כמו גם פריטים, עכשיו גם בסוג של קונה מקוון מותאם אישית. רק לבחור את הסגנון שלך, את סוגי הדברים שאתה רוצה לציית לעדכונים שוטפים, כמו גם לשבת כמו שאתה מקבל חוש אופנה, כמו גם רעיונות באמצעות דואר אלקטרוני. מאמינים בטוויטר לקניות.

השורה התחתונה: יעיל, מותאם אישית, כמו גם “בידע” – אז, אני אוהב את זה. עם זאת, יש לי תחושה שוקעת שאני עשוי להיות דחק חנות יותר ממה שאני כבר עושה, במיוחד אם אני מקבל עדכונים כל יום. עם זאת, אם אני חוסך כסף על ידי תמיד, כמו גם רק לקנות כאשר למכירה – אולי זה יהיה אפילו? רק הזמן יגיד.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.