0

מְעוּדכָּן! בדיוק איך אמא שלך צריך ללבוש בראס ספורט אופנה

November 12, 2021

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פרסום זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

Kalon Garments רק לאחרונה שלח לי בחירה של בראס ספורט ידידותי אופנה לנסות. הם חמודים, כמו גם נוחים. עם יום האם מתקרב, הייתי השראה להלחין את ההערכה הזאת, כמו גם מדריך.

ראשית, תן לי לעשות משהו ברור. חזיית ספורט אופנה היא לא עבור כל אישה. אם אתה קונה או עם אמא שלך, לקחת נשימה עמוקה, כמו גם לעשות קצת חשיבה מכרעת. אתה יכול אפילו לקחת טוב, קשה להסתכל על צללית של אמא כמו גם לשאול את עצמך: האם היא גם מתפתל?

KALON Layering בראס בצבעים שונים, 4-Pack, $ 20.99, אמזון

אתה רואה, אופנה בראס ספורט – תוכנית תקציב בכל מקרה – הם אור על תמיכה. אז אם אמא יש את זה קורה למעלה, חזיית ספורט עדינה תעזוב אותה כמו גם צניחה. כמו גם זה לא בדרך כלל מראה פנטסטי.

אם אמא עוברת את מבחן boob, ולאחר מכן בדק על טיפים בדיוק איך היא יכולה (באחריות) להיכנס במגמה Athleyisure. ואז מתנה לה טיול קנייה של הבנות ליום האם, כמו גם להראות לה בדיוק איך להוסיף חיים חדשים לסגנון האימון שלה.

5 דרכים לאמהות ללבוש חזיית ספורט אופנה

מתחת לטנק הרופף

השיטה המסורתית לחזייה ספורט אופנה היא להתאים אותו עם טנק מתאים רופף. מיכל אחסון לבן יראה את חזיית ספורט צבעונית, אבל צמרות אימון לבן אין לי תוחלת חיים ארוכה. אם אמא באמת עובדת בזה, מיכל האחסון הלבן יהיה סמרטוט מוכתם מזיעה בתוך זמן קצר.

תחת טנק אצטדיון שריון, $ 24.99, Eastbay

לכו על צבע בהיר כי קואורדינטות (אבל לא תואם) את החזייה. אזהרות על זה: אמא צריכה להיות נוחה להרים את זרועותיה, כתפיה, כמו גם בחזרה.

מתחת לאימון פתוח

אם אמא לא אוהבת להראות את התותחים שלה, לכוון אותה לאימון הרבה יותר שמרני, פתוח לאחור. החזייה החמודה שלה תציץ עם הגב, בלי לחשוף גם את רובם של אמא.

סולו פופ נשים פתוחה חזרה למעלה, $ 17.99, אמזון

תחת אפוד מעיל רוח

בחירה קונבנציונלית נוספת היא hoodie ללא שרוולים. אם אמא רוצה הרבה יותר כיסוי, להצביע על כך לשרוולים באורך מלא במקום. הטכניקה היא לשמור את זה בעיקר zip, מציע רק רמז של החזייה מתחת. Hoodie unzipped מעל חזייה בדרך כלל עובד רק עבור fashionistas צעירים.

קולוסיאום נשים ונסה חצי Zip ללא שרוולים Hoodie, $ 25.95, אמזון

תחת טהור, בדוגמת הדף

בראס ספורט הם לא רק בשביל חדר הכושר. אמא יכולה להראות את החזייה המפוארת שלה בדיוק כמו שהיא היתה ברלט – מתחת לראש מזדמנים, טהור, מראה רחוב ללבוש. השיטה הטובה ביותר היא לבחור רופף, בדוגמת הדף. (החלופה, הדף הדוק, סופר-טהור, יכול להשאיר את כפתור בטן של אמא שנחשף לעולם, אשר לא יכול להיות המראה שהיא רוצה.)

תחרה טוניקה, $ 15, shoptiques.com

KALON ספורט חזייה ביקורת

קלון נוחות שכבת שרי

עכשיו שאתה מבין אמא יכול ללבוש את אלה חמוד, אופנה גבוהה בראס ספורט, אני ממלא אותך על הניסיון שלי עם בראס קלון. אני אוהב את הכיף, multicolored עיצובים, בתוספת הנוחות בכושר. יתרון נוסף הוא הריפוד. מעולם לא הבעלים של חזיית ספורט מרופדת לפני כן, כפי שהיא נראית קצת תחזוקה גבוהה לטעמי. אבל עכשיו שיש לי אותם, אני קצת מכור. למען האמת, החזייה השגרתית של OLE OLE היא די לא מחוממת, עבור נשים קטנות, כמו גם נשים גדולות.

כפי שהזכרתי לעיל, בראס אלה מעוצבים לחלוטין לאישה קטנה-חזה. כמו גם לא הייתי ללבוש אותם עבור ספורט השפעה גבוהה או. ממליץ לאם להישאר עם אימונים קלים (ונראה ספורטיבי תוך כדי ריצת סופשבוע סידורים כמובן).

אתה יכול לגלות חזיות קאלון באמזון.

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.