0

ברבור, ברבור, hummingbird

May 13, 2022

שמלת יום מבקר jrochest תן לי להבין כי אם אתה צריך להחזיק שמלת ברבור bjown (לא אחד מן האוסקר עם “גרסה” מאוד יוצאת דופן “של סיור Vespertine שלה) אתה יכול לעשות זאת על ידי הולך לכאן.

יש הרבה מרתק אחר (על ידי אשר אני מרמז “בעיקר unweareable”) בגדים למעלה עבור מכירה פומבית, רבים מהם בהצעות החל מאוד הגיוני (אם כי כל המכרזים עדיין יש חמישה פלוס ימים לרוץ).

מכירה פומבית יתרונות Oxfam, jrochest מציין, “אתה יכול גם לרכוש, כמו גם לתרום עזים, גמלים, כמו גם עצים. עוז עולה הרבה פחות מאשר השמלה של Bjork, כמו גם בהחלט יהיה הרבה יותר יפה על”.

את התמונה שאני מראה לך (לא יכולתי לשאת את שמלת הברבור עליך, כמו גם חוץ מזה, היה לו תמונה “ארטי” ענייה, שהיתה כל צל) היא של שמלת נוספת במכירה פומבית, המכונה כמו “שמיים כחולים צבוע ביד סנונית הדפס קצר שרוול שמלה שפותחה כמו גם תרם על ידי מעצב בלגי דירק ואן סאנה. השמלה יש צווארון סרוגה כחולה, כמו גם האזיקים, כמו גם כפתור מול פירוט. השמלה נלקחת מאן דירק איסוף הקיץ של סאנה 2005 וכן מעולם לא היה משוחק “. בדרך כלל אני מאוד מאוד נגד בגדים צבועים ביד, אבל זה כל כך חמוד מאוד, כמו גם לא כלשהו אמנים, לפחות לא שאני יכול לראות מהתמונה. כמו גם זה עבור סיבה גדולה מאוד …

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

ובכן, אני ההנחה שזה הזמן לעטוף את זה, אזאפריל 29, 2008
התשתית הנדרשת 6, 2006
עסוק, עסוק, busymay 23, 2008