0

אני רק שמח כאשר זה מסובך

April 22, 2022

זה יכול להיות רק בראש התרסקות יש לי בעת כתיבת זה (בלוגים על Dayquil: החבילה לא אומר שאתה לא צריך לעשות את זה) אבל שמלה זו נראה באמת מושך עכשיו:

אני אוהב את הצבע הזה כחול (או שזה ירוק?), ואת קפלים בחצאית, ואת הצווארון המוזר. לא לגמרי בטוח איך אני מרגיש לגבי כיס ירד, אבל אני מוכן לקחת את זה בחשבון. כל העניין הוא יותר מאשר כוכב קטן-טריקי; לא בצורה גרועה, בכמה יעיל כוכב היקום שבו מרתה סטיוארט וצבעי הביצה של הביצה שלה היו דרכם בדים המבוססים על העתיד.

האם הזכרתי שאני אוהב את החצאית האלה? אני באמת. זו שמלה מסובכת, ולא אכפת לי כמה שיער פרוע וצמיד עור ובדגף כלפי מטה ופרחים מוסיפים לתמונה, זה עדיין הולך להיות מסובך. וציין כי אתה לא יכול לראות כל נעליים בתמונה, אין לי מושג מה היית לובש עם אלה. (משאבות עגולות עם עקב מרובע נמוך היא הניחוש הטוב ביותר שלי).

זהו אחד השמלות האלה, אם כי, זה נראה הכי טוב על סוגי הגוף כי הם 80% איבר; וכמובן, על מודלים שהם pogoing מעלה ומטה עבור המצלמה. אני יודע שקפצה עושה את הבגדים לזוז והכל נראה חי, אבל היי, נראה קצת קשה על הברכיים. וגם, באמת, כמה קפיצה מעלה ומטה אנחנו עושים בחיים היומיומיים שלנו? (אולי אם אתה מתחרה להראות משחק? Tester טרמפולינה? פוגו מקל מפגין?)

זה למכירה. באוסטרליה, אם כי נראה שאתה יכול לקנות אותו עם כסף NZ, מדי. אם כבר מדברים על אוסטרליה, אני אהיה שם בדצמבר. אנחנו צריכים לנסות לפגישה?

תודה על איבון לקישור!

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

איך: לעשות חצאית שלוש פאנל יש pocketsfebruary 18, 2007
לְהִתְעוֹדֵד! זה אפשרי! 24 בינואר 2007
21 DressJanuare 21, 2009