0

מאייר מגזיני האימפריה אולי גיבס

June 29, 2022

מאייר מגזיני האימפריה אולי גיבס
אני אובססיבי לכל דבר שכולל פרודיות תרבות פופ או פרשנויות מחודשות של דמויות מפורסמות. לכן מצאתי שצריך לכלול את אולי גיבס בקטגוריית האמנים, כמאייר אהוב.
הוא מעצבת גרפית רב-ממושכת שעובדת עם האחים ריהאנה, מוזה או וורנר. הפרויקטים כללו עבודה הן עבור ההדפס והן לצד הדיגיטלי. הוא מעורב במיוחד ביצירת חומר למגזין Empire, בו הוא הציג את הפרשנות החזותית שלו למועמדים לאוסקר, לדמויות סרטי אימה או לעולם היורה. הוא יוצר עטיפות וידיאו לכל מהדורה דיגיטלית חדשה של המגזין.

כמקצוען בתחום, הוא לא נרתע ממיתוג תאגידי. גם הוא עובד בשמחה על עבודות פרילנסרים.
הבחנתי גם בנטייתו לשתף פעולה עם ארגוני צדקה. לדוגמה, צבא ההצלה, מחקר סרטן בבריטניה או מוסד סירת ההצלה הלאומית המלכותית ביקש את שירותיו. איך אתה לא יכול לאהוב ממאייר מוכשר ויצירתי עם חוש הומור ולב של זהב?

סגנון העיצוב השטוח שלו אינו נטול פרטים ומרקמים. הוא ידוע גם בשם “יד ג’לי גושית”, משהו שאתה יכול לשקול את הסימן המסחרי שלו. אני רואה שפע של פרויקטים יזומים עצמיים המערבים רובוטים ומכוניות מתוכניות טלוויזיה וסרטים מפורסמים. חובבי תרבות הפופ יכירו אותם מייד. בעוד שלדמויות יש מרקם נוזלי, איורים אלה משחקים הרבה עם גיאומטריה וזוויות חדות. ובצורת GIF הם נראים אפילו טובים יותר, במיוחד רכבי מלחמת הכוכבים.
הוא מעצב פעיל מאוד במדיה החברתית, במיוחד בטוויטר. מה שכן, הוא מעדכן באופן קבוע את תיק העבודות שלו, ב- Tumblr. הוא נראה לאדמה, פטפטנית וידידותית מאוד.
ועוד דבר: בדוק עד כמה האתר שלו אינטראקטיבי! אני באמת מתחרט על כך שלא הזכיר לך אותו קודם לכן. אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם!

0/5 (0 ביקורות)