0

מסמר אמנות DIY: מניקור מדרגה מפוארת

October 31, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

לפעמים אני אעשה מניקור כי הם כל כך מסובכים שהם פשוט לקחת לי את החלק הטוב יותר של היום כדי להשלים. קח את “ציורים מפורסמים שלי מניקור”, למשל, אשר מתאר את ואן גוך של הלילה הכוכב, “אדוארד מונחון של” הצרחה “ואת נוף של מונט. אלה מפואר, היי טק מניקור עושים כמה תגובות וכמה “wows!” ברחוב. עם זאת, סוגים של מניקור כי, ללא להיכשל, לקבל תשומת לב ו raved מעל רוב הם קל- peasy- אבל מרשים למראה gradients.

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

Gradients הם למעשה שניים או שלושה צבעים על מסמר אחד להמיס אחד לשני. המראה נוצר עם טכניקת ספוג איפור קל, ובדעת הציפורניים שלי, נראה אפילו הרבה יותר מדהים כאשר מעוטרים נצנצים.

היום אני מציג את מניקור שיפוע האחרון שעשיתי את זה תכונות אפורות ושני גוונים של סגול. עיצבתי את מניקור הדרגתי עם נצנצים כי טוב, אני אוהבת נצנצים. אתה יכול לעזוב את שלך כפי שהוא, לבחור את הצבעים שלך, וכו ‘

הדרכה מניקור הדרגתי

לאחר החלת מעיל בסיס לציפורניים שלך, צבע בצד בצד פסים של שלושת הצבעים שלך על ספוג איפור. כמה רחב וארוך הפסים שלך יהיה תלוי כמה זמן רחב הציפורניים שלך הם, כך תוכנית בהתאם. אתה בהחלט לקבל קצת מסמר מסמר סביב ציפורן שלך, אבל זה קל להסיר.

בעדינות dab את ספוג איפור צבוע ישירות על גבי כל ציפורן. יהיה עליך להחיל מחדש את הפולנית שלך ספוג האיפור שלך עבור כל מסמר.

חזור על תהליך זה פעמיים או שלוש פעמים עד שתגיע לרמת החושך שאתה מרוצה. זה אותו רעיון כמו ציור שניים או שלושה מעילים של פולנית.

החל מעיל ברור מעל מסמרים הצבע שלך. זה יהיה להחליק הכל החוצה ולתת לו כי נוזל, שיפוע אפקט. השתמש סוואב כותנה כדי להסיר את מסמר עודף סביב הציפורניים שלך. אתה יכול לעקוב עם נצנצים או לעזוב את הציפורניים שלך כפי שהם.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.