0

עור יבש על המרפקים: אל תתנו לעור טלאי להביך אתכם!

November 14, 2022

רוב האנשים לא שמים לב למרפקים שלהם. כתוצאה מכך, יש לך מרפקים כהים, טלאים ולפעמים כועסים מאוד למראה. בחורים לא מתעלמים מחלק כה חשוב בגופך! המרפקים שלנו תמיד לוקחים את המכות. אתה מקציף קרם על הידיים שלך, אך אתה אף פעם לא שם לב מספיק למרפקים שלך. עור יבש על המרפקים הוא בעיה שכיחה.
[קרא גם: עור יבש סביב ציפורניים]

הסר מרפקים בעור יבש
בסדר, שיקרנו, כדי לתקן מרפקים יבשים, למעשה תצטרך להקדיש זמן מה! לא כל כך קל להיפטר מהמרפקים היבשים כי כמעט לא אכפת להם מהם במשך כל העונה ועכשיו אתה רוצה אותם רכים ובריאים? ובכן, זה לוקח זמן, ג’רזי נבחרת אוסטרליה בכדורגל אבל אם אתה עוקב אחר הטיפים האלה היינו חולקים איתך, תקבל את תרופת המרפקים היבשים שלך. במאמר זה ניתן לך כמה טיפים פנטסטיים להסרת מרפקים בעור יבש בג’יפי.
מקור: LaltyLauren.competroleum ג’לי לזכייה!
כן, ג’ל הוואלין הקטן הזה יעשה לך הרבה יותר טוב מהקרמים היקרים האלה. אפילו מרגע הסבתות שלנו ידענו שג’לי נפט הוא לא רק תרופה יעילה, אלא שימוש קבוע ייתן לנו כמה מפרקים ממש נאים. אבל רק שימוש בג’לי נפט לא יעזור. כשאתה ישן בלילה, תצטרך להבטיח שהאזור הפגוע יישמר לחות במשך כל הלילה. אז קח זוג גרביים ישן וחתוך את הקצה. עכשיו יש לך גרב פתוחה איתך. החל ג’לי נפט בחופשיות על עורכם ובמיוחד על המרפקים וכיסו אותו בגרב. עכשיו חכה לקסם שיקרה.
[SC: בינוני]

מקור: ג’רזי ניוקאסל יונייטד pinterest.com השתמש במוצרים לא מרוממים
אנו יודעים שקרמים שמריחים טעימים זה כל מה שאנחנו רוצים. ומוצרי חנות הגוף לוקחים את הכתר כאן. אבל בשורה התחתונה, לאנשים עם ניחוחות וצבעים בדרך כלל יש אלכוהול ויכולים להחמיר עוד יותר את עורכם היבש על המרפקים. גורמים למרפקים יבשים הם בדרך כלל מכיוון שהעור שלך לא כל כך מתייבש ואינך יכול באמת להשתמש במשהו שמייבש את העור שלך נכון עוד יותר? אז השתמש במוצרים שיעבדו היטב עם העור שלך ואם אפשר להשתמש במוצרים המיועדים לתינוקות. אלה הרבה יותר עדינים בעורכם והם ניחוח ונטולי צבע.
מקור: trusper.netknow מה יש בקרם הלחות שלך
אם אתה משתמש ג’רזי סאנפרס הירושימה בקרם לחות יקר מאז גילאים ונראה ששום דבר לא עובד, אתה צריך לדעת שאתה משתבש איפשהו! צעד מכריע ביותר בריפוי מרפקים בעור יבש הוא לדעת מה הולך בקרם שלך. הנה מה שאתה צריך לחפש בעת בחירת קרם לחות:

[קרא גם: תרופות ביתיות לתנאי עור יבש]
קרמים עם חומצה לקטית פועלים היטב מכיוון שהם לא רק מעניקים לחות את המרפקים, אלא שהחומצה הלקטית בה מפעילה בעדינות את עורך הרעוע ומונעת היווצרות נוספת.
מוצרים שיש להם חומצה קרמידה וחומצה היאלורונית יעזרו לעורכם לשמור על הלחות.
דימתיקון וגליצרין הם שני מרכיבים שימושיים המסייעים בציור מים לעור.
מוצרים שיש להם לנולין, שמן מינרלי ו/או ג’לי נפט עוזרים גם לעור שלך לשמור יותר מים.

אז בכל פעם שאתה קונה קרם לחות, הקפד לבדוק את החומרים האלה. הם חיוניים להבטיח מרפקים בריאים ולא יבשים. מגוון פאלמר הוא מוצר אחד כזה שיש בו את כל המוצרים האלה. זה מרטיב ומתייבש מאוד ומשאיר את עורך מרגיש רך וגמיש לאחר כל שימוש.

[קרא גם: מוצרים לאקנה בעור יבש]
אלה הטיפים שלנו להפיק את המרב מהקרמים שלך ולהשתמש בהם כדי לקבל מרפקים למראה טוב יותר. תודיע לנו אם אתה משתמש באחד מאלה!