0

השמלה מקסימלית עבור נשים קטנות: 5 כללים בסיסיים

November 24, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

שמלה מקסימלית עבור נשים קטנות? גבירותיי קצרות יש אתגרים אופנה מסוימים, ואחד מאלה הוא מושך את השמלה מקסי ביעילות. ייתכן ששמעתי מדיניות מה שנקראה שאתה פשוט לא צריך ללבוש את השמלה מקסי בכלל – אבל אנחנו כאן כדי לספר לך את ההפך. אתה יכול להיראות נהדר בשמלה מקסימלית ויש לנו תאומים בסגנון סלבריטי כדי לאמת את זה.

ניקול ריצ’י ב 5’1 “וקרי וושינגטון ב 5’4” הם ההשראה שלנו כפי שאנו מכסים את הכללים כיצד ללבוש שמלה מקסימלית כאשר אתה קטן. בצע את הכללים האלה ואתה תושיט את השמלה מקסי כמו Fashionista אמיתי.

משוך את השמלה מקסי עבור נשים קטנות

1. צפה באורך שלך

שאלה אחת אנחנו שומעים זה: כמה זמן חייב להיות שמלה מקסימלית?

על אישה קטנה, האורך האופטימלי עבור שמלה מקסימלית הוא איפשהו בין הקרסול ואת החלק העליון של הרגל.

לך יותר ואתה בסופו של דבר צריך לשאת את השמלה שלך כל היום. לכו קצר ואתה נראה קופסא מדי. אם אתה לא קניות בקטע קטן, יש לך שתי אפשרויות:

חפש שמלה כי הוא אורך עגל עבור אישה גובה ממוצע או
קנה שמלה שאתה אוהב ויש לי את זה מותאם.

2. חפש צוואר נהדר

Strapless או Spaghetti רצועה Necklines יכול בדרך כלל ליצור תחושה קופסא, ובכך להפוך את הלובש נראה קצר יותר. במקום לבחור צוואר V עמוק אשר מאריך את הגוף העליון שלך ויוצר את האשליה של גובה.

3. בחר שמלה מקסימלית עם מבנה

הרבה יותר מובנה השמלה היא, יותר טוב זה יסתכל. הימנע נפח רב מדי על הקרקעית במקום מקל כדי להתלבש כי מברשת נגד הקימורים הטבעיים שלך כדי להדגיש את הדמות שלך. לבחור עבור אוסטים האימפריה שיגרום לך להיראות כמו הרגליים שלך יותר. ואם השמלה שלך אין אחד, ואז להוסיף חגורה וליצור אחד.

4. להגיע מונוכרום על דפוסים

אווה לונוריה היא לובשת תכופה של שמלות מקסי. לעתים קרובות היא מסמרת אותו ופעמים אחרות, לא כל כך הרבה. הנה אנחנו מעדיפים לראות אותה בשמלה מונוכרום.

אם אתה רוצה להיראות גבוה ככל האפשר אז ללכת עם צבעים מוצקים. מונוכרומטי נראה ליצור קו מוצק, רציף, אשר מאריך את הגוף שלך. נסו להתרחק הדפסים גדולים שישולו את התלבושת ונראה כאילו אתה מסתתר בבגדים שלך.

5. Accessorize!

שמלות מקסי מדהימים, כי אתה יכול להוסיף כל דבר שאתה רוצה אותם. נעליים, סנדלים חושבים או בנעלי בד. צמידים ילבשו וחרוזים ליצור תחושת היפי, או להוסיף שרשרת כסף או זהב מלוטש להראות הצד המתוחכם שלך. שמלות אלה נראים נהדר עם ז’קט הג’ינס החתוכה לימים גשומים או עם בלייזרים אור עבור הרבה הגדרות פורמליות יותר.

שמלות מקסי יכולות לעבוד על המסגרת הקטנה שלך! הקפד למצוא אחד שאתה אוהב ואתה תמיד יהיה go-to לתלבושת מוכנה.

קוראי פטיט, לחלוק את החוויה שלך בשמלות מקסי על דבריו!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.