0

משתוקקת לעור ללא רבב? 7 יסודות תקציב כדי לנסות עכשיו

December 25, 2021

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

כשזה מגיע לקרן, בחירת הצבע הטוב ביותר עבור העור שלך הוא רק חצי הקרב. אתה צריך גם למצוא נוסחה שמחות – אבל לא יותר מדי. אתה גם רוצה שזה יימשך את היום בלי לשפשף או לקבל כתם.

אני מודה שזה הרבה כדי לשאול ממוצר קסם בגודל Pint. למרות האתגרים שאתה יכול להתמודד בעת חיפוש אחר הבסיס האידיאלי, יודע כי ישנם אפשרויות מצטיינים רבים זמינים בנקודות מחיר נמוכות כדי לאתחל. הנה מבט על הבוחרים הראשונים שלנו עבור יסודות התקציב הטוב ביותר.

קרן התקציב הטובות ביותר – נסה את אלה 7 מבחר

L’Oreal Infallible.

סך הכל כיסוי סה”כ, $ 12.99, LorealParisusa.com

לקבלת כיסוי מלא שנמשך ונמשך, פונים לקרן כיסוי סה”כ סה”כ על ידי לפריס לוריאל. עם הרגשה קלה וגימור טבעי, זוהי הדרך האידיאלית להסתיר פגמים קטנים כמו פגמים, כתמים כהים, צלקות, hyperpigmentation.

Maybelline מתאים לי

Maybelline מתאים לי מט + poreless, $ 8, Maybelline.com

עצור שמן במסלולים שלה עם בכושר לי מאט + קרן poreless על ידי Maybelline. המותג הפופולרי של המרקחת שביתות שוב עם בסיס שיוצר גימור ללא רבב וגם מכסה יפה על עור שמנוני.

רטוב

Wet N Wild תמונה פוקוס קרן, $ 6, wetnwildbeauty.com

בין אם אתה מחיל את המוצר Wet N Wr עם האצבע שלך או עם מרית בתנאי, אתה בטוח להתרשם עם התוצאות. קרן התמקדות תמונה על ידי רטוב N Wild הוא הופעה גבוהה, פורסולה פריצת דרך – אידיאלי עבור העציות ותצלום קבוצתי.

La Girl Pro כיסוי

La Girl Pro כיסוי קרן, $ 9, Ulta

עם הרגשה של נוצה, זה כאילו אתה לא לובש שום איפור בכלל. פרו כיסוי נוזלי קרן מ L.A. הנערה מציעה כיסוי מלא למראה מושלם. זה גם פרבן חינם מכיל נוגדי חמצון נוספים עבור עור מחפש בריא.

קרן אבקת הדבורים של בורט

Burt של דבורים Mattifying אבקת קרן, $ 17, Burtsbees.com

עבור אלה שבוחרים קרן אבקה על נוזלי, נסה קרן אבקת מאת burt של דבורים. זה נהדר עבור עור שמנוני כפי שהוא שומר על ייצור חלב עודף תחת שליטה, תוך כדי לעזור ליצור צליל העור אפילו.

NYX הכולל שליטה

NYX סה”כ בקרה ירידה קרן, $ 14, nyxcosmetics.com

הקרן הכוללת של הטיפה על ידי NYX היא נוסחה נוזלית פיגמנטית אשר לחות ו tints כפי שהוא מכסה. רק כמה טיפות ללכת דרך ארוכה לעזור לך ליצור עור מדהים.

Neutrogena עור בריא

Neutrogena עור בריא איפור, $ 15, Neutrogena.com

שלב שני צעדים חיוניים של שגרת העור שלך לתוך אחד עם איפור בריא עור נוזלי על ידי Neutrogena. הקרן הרב-תכליתית מכילה ספקטרום רחב SPF 20, כמו גם תערובת נוגדי חמצון עבור תמונה אידיאלי תמונה.

אתה לא צריך להשקיע הון לעור נראה מדהים. תוכלו למצוא עשרות ביצועים גבוהים, יסודות במחירים סבירים במחירי המרקחת. האם יש לך קרן תקציבית מועדפת? שתף את ההערות!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.