0

מועדון תא המטען: גיבור החג

March 21, 2022

אני אובססיבי למועדון תא המטען, דיברנו על זה. זהו שירות לפי דרישה בו אתה מקבל תא מטען של בגדים, נעליים ואביזרים בסגנון שלך בדיוק רק כשאתה מבקש אחד, ואתה משלם רק עבור מה שאתה בוחר לשמור. זה לא מנוי חודשי, ולכן תקבל רק תא מטען בלוח הזמנים שלך – כמו כאשר קניות לחג הופכות למדהימות ואתה צריך להתקשר לחיזוקים.
הסטייליסטים של מועדון תא המטען, שהם אנשים אמיתיים עם קטניות ואייפונים והכל, הם פנטסטיים בסטיילינג תא מטען המותאם אישית עבורך. האנשים האלה למעשה לוקחים את הזמן להבין באמת את הסגנון שלך, את הצרכים שלך ואת התקציב שלך, וכן – דוברים מניסיון – הם מסמרים אותו בכל פעם. קניות החג שלי נעשו ללא לחץ לחלוטין בשנה שעברה בעזרתן, ולכן השתמשתי באותה אסטרטגיה השנה והעמידו אותם מוקדם.
בזמן שאתה מקבל מועדון תא המטען לפתור את כל האתגרים השטוריים שלך העונה, זכור כי כרטיס מתנה למועדון תא המטען הופך מתנה רוצחת. אתה מכיר את אותם חברים או יקיריהם כל הזמן מתנשאים על ארון הבגדים שלהם וטוענים כי אין להם מושג מה ללבוש ממש בכל אירוע? זו המתנה האידיאלית לאותו אדם. בדוק את כרטיסי המתנה שלהם כאן שבהם תוכלו לראות את מבצעי כרטיסי המתנה הפנטסטיים שיש להם במהלך יום חג המולד!
אם יש אחד בעיר שלך, אני ממש ממליץ לבקר במועדון המועדון המועד. כן, זה נשמע כמו מחבוא סופר סודי לתכנון הרפתקאות, אבל זה באמת מרחב מדהים לחלוטין בו מעצבי מועדון תא המטען מעצבים אותך באופן אישי. זו חוויה כל כך מהנה ויש גם משהו מנחם באמת בלהיות שם באופן אישי כדי לדון בדאגות הגודל האישי שלך או בהעדפות הסגנון שלך ולחקור ערימות של טובות. Selfies בין כל עיצוב המועדון המפואק עד כדי גיחוך מעודד מאוד, Obvi.

תודה למועדון Trunk על השותפות בפוסט הזה!