0

שמלת קורל מקסי

May 14, 2022

חבר’ה! הגיע הזמן להתפצח! החברים האגדיים של חברים טובים כמו גם מכירת משק הבית מסתיימת היום! אם לא הייתה לך אפשרות לגלוש במדריך המכירה שפרסמתי אתמול, יש לזה אידיאלי כאן. אם עשית זאת, אתה יכול לזכור את שמלת מקסי האלמוגים המקסימה הזו מרשימת שמלות המכירה המועדפות שלי. השמלה היא אחת המועדפות עלי ביותר של העונה, כמו גם אני מתה לחלוק אותה איתך בהתחשב בכך שהוצאתי אותה מהקופסה לפני מספר שבועות.

כשנתקלתי במקור בשמלה זו לפני מספר שבועות, האמנתי שזה יהיה הכי טוב לשמלות שלי בסדרה 30 יום – במיוחד לאירוע התה הגבוה. עם זאת, במהרה הבנתי בדיוק עד כמה השמלה גמישה, כמו גם רציתי להציג לא בדיוק איך אפשר להשתמש בה AS-IS (ברור מדי, נכון?!) עם זאת בדיוק איך אתה באמת יכול לעצב את זה לחלוטין למשרד. עם אורך מקסי כמו גם ויברציות תחרה בוהמיות, בגדי עבודה אינם הדבר הראשון הנוגע לתודעה כאשר מבחינים ביופי זה, אולם על ידי הוספת צווארון לבן פריך, חגורת ביניים שחורה דקה כמו גם משאבות רצועת קרסול שחור, זה מקבל ערעור טרי ומומחה ללא ספק. הידיעה שתוכלו ללבוש את זה לבד עם סנדלי רצועת קרסול עירום (אלה יהיו מושלמים!) לכל סוג של מספר של אביב או קיץ לבוש (או סתיו!), הופך אותו אפילו להרבה יותר אלוף בספרי.

אתה לא רואה לעתים קרובות את צבע האלמוגים/אפרסק הספציפי הזה, מה שהופך את הכל להרבה יותר מרענן כמו גם ייחודי – במיוחד בהתחשב בכך שהוא צבע מקסים בדרך כלל. הגוון עובד יפה לאביב כמו גם לקיץ, ואני אפילו יכול לראות את השימוש בו עד הסתיו.

לא רק שחולצת הטינה הלבנה הפריך מסייעת להפוך שמלה בוהמית אחרת מוכנה לעבודה, אולם כפי שראית הרבה פעמים בעבר (כמו הפוסט האחרון הזה), שכבת כפתור לבן למטה חולצת טי מתחת לשמלת מקסי אפרסק ללא שרוולים הוא אחד הטריקים המועדפים על מצב מזג האוויר המעבר שלי. השכבה הנוספת עובדת פלאים בכדי לשמור על מעט יותר חם בימי האביב הקפואים, כמו גם מרחיב את אורך החיים של שמלות ללא שרוולים (Boho או לא!). במקרה ספציפי זה, אני גם אוהב את ההשפעה שיש לחולצת טי לבן בהירה על התחרה המשולבת של חורי הזרוע, מה שהופך את הפרטים האלה אפילו הרבה יותר בולטים.

שמלה: Tularosa (25% היום בלבד !!) | חולצה: תיאוריה | נעליים: קולקציית SJP (גם כאן וכאן) | תיק: m2malletier | חגורה: ישן, דומה כאן, ממש כאן וכאן | עגילים: ג’ולייט וחברה | שפתיים: Buxom (סן פרנסיסקו)

< >

זכור, השתמש בקוד Inthefam עבור 25% הנחה על כל מה שקונה את המכירה שמסתיימת בחצות הלילה! קנייה שמחה כמו גם יום חמישי שמח !!