0

יופי אייקון: בילי חג

December 31, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

השם בילי חג ידוע על ידי אנשים מכל גיל בכל רחבי וגם אם הפרטים אינם ידועים על ידי כמה, כולם יודעים כי היא חיונית למוסיקה. אלה הרבה יותר יודעים אולי אפילו לומר את תרומתה לג’אז ופופ שינתה מוסיקה לנצח.

פוסט זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

היו לה חיים עטופים באסון מאונס והזנחה כילד ליחסים מתעללים עם גברים כמבוגר. התמכרות לסמים הפשעה אותה מהכסף שלה, בריאותו ואפילו לקולה במידה מסוימת בשנים מאוחרות יותר. עם העבר האחרון של סמל מוסיקה אחר, וויטני יוסטון זה קל לצייר מקבילים. שתי הנשים להיות prazigies ב 17 ולהפוך השפעה עמוקה על תעשיית המוזיקה ולאחר מכן שני סמלים סובלים בעיקר בידי התמכרות לסמים.

את הסגנון של בילי חג

חפש החתימה

בילי חג היה בדרך כלל בתמונה עם פרחים לבנים מדהימים המעטבים את הצד של ראשה. זה מבט שהפך להיות איקוני, עם סלבריטאים רבים בשנים מאוחרות יותר ספורטינג, כולל המלכה latifa השחקנית פאולה פטון.

שיער & לפצות

בילי היה מראה טבעי, עם דגש על תספורת הבחירה שלה בדרך כלל צמה צד או מתולתל קצר לעשות. היא גם הדגישה את שפתיה המלאות עם גוונים של שפתון. היא מתאמצת עם עגילים ושרשראות, בדרך כלל חתיכה אחת בכל פעם שעשתה לסוג פשטני של זוהר.

אהבה של בעלי חיים

כמו עם אנשים רבים שיש להם יחסים סוערים עם אחרים, את החברות של בעל חיים יכול להיות נחמה נהדרת, אהבה ללא תנאי, נאמנות ומסירות. בילי היתה בדרך כלל בתמונה עם חיות המחמד שלה, וזה טוב לדעת כי לאורך כל החיים המאתגרים שלה היא לפחות היתה אהבה של החבר הכי טוב של האדם.

תמונות באדיבות Squidoo.com, Born-today.com, En.wikipedia.org, FlightTopusiciandied.blogspott.com, WorldTop.org, MySpace.com, IslandMix.com, Airjulden.tripod.com, Projects.Latimes.com, Therdlist .fr, devotedpics.com, lyricsfreak.com, ו celebsblog.com

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.