0

לחמשת הכלים העיקריים שיש למפיקים לבגדי סובלימציה!

September 5, 2022

על 5 הכלים העיקריים שיש למפיקים לבגדי סובלימציה!
14/07/2019, פורסם על ידי Alanic Global
חדשנות סובלימציה היא ההתפתחות המבטאת את עידן האופנה האחרון עם הסגנון כמו גם היתרונות שהיא מציעה. בעידן זה, כשכולם רוצים לעשות מאמץ קצת כמו גם להשיג משהו גדול, בגדי סובלימציה היא האופציה האידיאלית של האופנה שכן היא גורמת לאדם להיראות טוב, ללא מאמץ. זו הסיבה שהקהל של היום מחבק את הבגדים המודפסים בתוסס בזרועות פתוחות. החל מחולצות, חולצות טריקו, מעילים, מכנסיים לגרביים, כובעים כמו גם צעיפים-כמעט כל מיני בגדים כמו גם אביזרים מעוטרים כעת בטכנולוגיית הדפסת סובלימציה.

עם זאת, יש סיבה שונה מאחורי הפופולריות שלה. בין אם זו עמידות הצבעים או מספר הבחירות בדפוסים, סובלימציה שלטון הן כדורי הספורט והן האופנה. עם זאת מהם המרכיבים העיקריים בהם המפיקים מנצלים לבגדים סובלימציה? זה מאוד חיוני להבין אם רוצים להתחיל את קו הבגדים שלו. כאן יש רישום של כלים הדרושים בהדפסת סובלימציה.
1) מחשב, האלמנט הבסיסי:
ללא מחשב, הדפסת סובלימציה היא בלתי אפשרית. עליך להגדיר יישום תוכנת גרפיקה כמו Corel Draw או Adobe Suite חדשני כדי לייצר את הדפוסים שאתה רוצה לצייר על הבד. בחירת חומר פוליאסטר תפשט את העבודה שלך. רבים מיצרני בגדי הסובלימציה הנחשבים הם בעלי בימינו מספר מחשבים כמו גם מספר רב של תוכנות כדי לייצר סוגים שונים של סגנונות להדפסה על המוצרים שלהם. מערכת ניהול הצבעים המתקדמת שפותחה ביישום התוכנה מסייעת למעצבים לבחור את הגוונים הטובים ביותר שלקוחותיהם ביקשו.

2) מדפסת דיו:
מדפסת תומכת כמו גם תואמת דיו תואמת כדי להדפיס את הדפוסים על הבד. ללא מדפסת דיו, לא ניתן לבצע כראוי הדפסת סובלימציה. מדפסות אלה מציעות הדפסה מהירה מאוד כמו גם איכותית גבוהה תוך זמן קצר. טכניקות אלה הן חסכוניות גם עבור סיטונאי בגדי הסובלימציה, כמו גם לאלה שרוצים להתחיל מותגים משלהם עם בגדים סובלימציה.
3) דיו מיוחדים לסובלימציה:
לרוב משמשים שני סוגים של דיו להדפסת סובלימציה; כלומר ארטניום כמו גם סובליג’ט. עבור מדפסות כמו Epson כמו גם ריקו, סובליג’ט מתאים אולם ארטניום אינו מיושם בשניהם. דיו אלה בדיוק בדיוק זהים עם מעט מאוד הבדל בהתאמות הצבעים. לצורך השימוש ב- ArtaInium, OE צריך להיות עם Corel Draw או Photoshop במערכת שלהם כמו גם מצד שני, סובליג’ט מתאים לכל תוכנות הדפוס.
4) עיתונות חמה:
סובלימציה עוסקת בהשדרת הצבע לחומר בלחיצה חמה. מסיבה זו, תדרוש עיתונות חמה או עטיפת סיליקון בתוך תנור כדי לשלב את הבגדים.
5) תוכנת התאמת צבע:
מכיוון שיש אפשרויות של ערבוב צבעים בהדפסת סובלימציה, תדרישה להתאים את הדיו ליישום תוכנת התאמת הצבעים המוצעת באופן מקוון. Photoshop, Corel Draw או נהג כוח – כל התוכנות הללו יכולות לסייע לך להתאים את הצבעים.

לכן, מי שמתכנן לפתוח את החברה משלו בקו בגדים, יכול לבחור במהירות בגדי סובלימציה המשתמשים בכלים לעיל.

תגיות:
בגדים סובלימציה
יצרני בגדי סובלימציה
יצרני בגדי סובלימציה ארה”ב
בגדי סובלימציה סיטונאים

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות