0

ציטוטים טובים על קניות באינטרנט

September 7, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

דמיינו את זה: אתם נעים על ידי אש עם שמיכה גדולה, כוס תה או אולי אפילו כוס אלכוהול. יורד שלג בחוץ ואתה יכול לראות אף שמץ של אורות מרחוק. כיום אתה חי כרטיס חג.

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מה הדבר היחיד שיכול לגרום לכל זה טוב יותר? קניות. הודות interwebs, כי הוא מציאות השגה בקלות. זהו רק אחד הרבה סיבות שאנחנו כמו e-commerce כדי לשים על בגדים, עוזב את הבית לדבר עם אנשים מהסוג של קניות.

עדיין לא השתכנעת? הנה ציטוטים קניות באינטרנט האהוב שלנו שעשוי לשנות את דעתך.

ציטוטי קניות באינטרנט

לא יכול לעשות מספיק קניות באינטרנט! אין אנשי מכירות מציקים וזה כל כך כיף לקבל מתנות נמסר הדלת שלי.
סמנתה Trenk, מנהל קשרי האב ציבורי

אני קונה באינטרנט כפייתי. בכול מקום שאני אי פעם חייתי השוערים שלי תמיד ללעוג שלי ולכמה המון חבילות אני מקבל מדי יום ביומו, זה תמיד כמו חג המולד! שלא לדבר בהתחשב כול מה שמגיע לביתך אתה יכול סגנון במלואו כדי לראות איך היית באמת ללבוש אותו-ולא צורך לעמוד על בוהן הטיפים שלך בחדר הלבשה!
ליסה גולדשטיין, אופנה עוזר שוק

אם אתה הולך Madewell בלי מכנסיים (או חצאית), אתה עלול להיעצר בשל חשיפה מגונה. אבל אתה יכול לגלוש Madewell.com כל יום חי-ארוך בעת נותנים את הכל לבלות בו, ואף אחד לא יהיה חכם! אני בהחלט מדבר באופן היפותטי, רק כדי שיהיה ברור לכולם.
אילנה פישמן, עורך דיגיטלי בכיר

קניות באינטרנט ניצחון כי אני יכול לעשות את זה בפיג’מה שלי בזמן שאני צופה The Voice! פלוס משהו על לחיצה על קבל לא מרגיש כמו חמור כמו להעביר כרטיס אשראי ציוני. תודה לאל על אתרים עם תשואות מחמיאות.
לורן אדלשטיין, סטייליסטית

החלק הטוב ביותר של הזמנת דברים באינטרנט: חבילות! זה כמו לקבל מתנה בכל פעם מופעים סדר אצלך בבית.
ג’נה גוטליב, תכונות סופר

קניות ברשת. החלק הגרוע ביותר של קניות בחנויות הוא כאשר אתה מבלה יום שלם שלך הולך פנימה והחוצה של חנויות כי ונמכרים מתוך או אל תישא גודל שלך. זה, וגם אני שונא למדוד בגדי הלבשה בחנות חדרים-כך הרבה גופים כבר שם!” src =” https://www.thebudgetfashionista.com/wp-content/uploads/2013/05/online-shopping-quote6.jpg” alt = הכיתה” ציטוט קניות באינטרנט” =” wp-image-128,175″ />

יכולת לעשות קניות לפי גודל במהירות הסיבה שאני אוהב קניות באינטרנט. החלק הגרוע ביותר של קניות בחנויות הוא כאשר אתה מבלה יום שלם שלך הולך פנימה והחוצה של חנויות כי ונמכרים מתוך או אל תישא גודל שלך. זה, וגם אני שונא למדוד בגדים בחנות חדרי הלבשה-כך הרבה גופים כבר שם!
סטפני קורנבלום, רכזת יחסי ציבור

אם אי פעם לגור עם מישהו שחושב שאתה עושה מדי קניות הרבה, אתה צריך לעשות קניות באינטרנט. אתה יכול לגייס את עזרתו בחשאי של אדם UPS ואת השוער להסתיר הטוב שלך עד שאתה יכול להכניס אותם פנימה. כאשר אתה קונה בחנות, אתה צריך לבוא ישר הביתה עם השקיות שלך ולקחת המלקק שלך.
דניס בורל-סטינסון, ראש צוות המחקר

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.