0

המאמץ החדש המשיק הדוכסית לעזור לילדי תינוקות אנד יאנג

December 1, 2021

הדוכסית במאמץ חדש היום, לאחר ששכנע תשעה קמעונאים בבריטניה לתרום הרבה יותר מאשר 10,000 פריטים לקבוצת צדקת תינוק.

היום קייט עזר לפרוק וכן לארגן כמה תרומות ליד יסודות תינוק שפילד שבו תרומות היו וריד. יסודות תינוק הוא “עבודה התנדבותית בראשות במטרה לתמוך אמהות חדשות, כמו גם משפחות שנאבקות כדי לספק את הכספי כמו גם דאגה שימושית של הטיפול בתינוק חדש.”

בנוסף יסודות תינוק, כפר קטן, כמו גם צרכי האבר ב אברדין, סקוטלנד היא חלק בפרויקט. רבקה אנגלית הדואר היומיום לפרסם סרטון של הדוכסית המגיעים.

בנקים התינוק להציע פריטים חשובים כמו חיתולים, שמיכות, מגבות, כריות יולדות, מזרנים, כמו גם יסודות אחרים. קייט דבר עם כמה האמהות עזרו ידי בנקי תינוק.

נוף אחר.

להלן, מתנדב למיון פריטים בבנק תינוק.

כפר קטן מדווח ישנם הרבה יותר מאשר 100 בנקי תינוק ברחבי בריטניה.

הם בעיקר על ידי מתנדבים, כמו גם תוכניות מחקר מחקר דחיפה ניכרה לנצל בנקי תינוק בבריטניה במהלך מגיפת קורונה. בנקים התינוק לסייע למשפחות עם ילדים עד גיל חמש.

הדוכסית עובדת על העבודה במשך זמן מה. בחודש יולי, היא סייעה לארוז חבילות חשוב לילדים רגישים על יסודות תינוק במערב נורפולק.

הרעיון על המאמץ הגיע עמידה מספר ביקורים אישיים קייט שבוצע שמיקום המערבי נורפולק, הרבה יותר באמצעות ערב הסיפור של התקן.

קייט סיפרה בדיוק איך היא נשברה וגם בכו, כשהיא הגיעה לבית אחרי ביקור בבנק התינוק בעזרה למשפחות רגישים בבית להתחיל של נעילה Covid-19.

הדוכסית נזכרה: “זה יכול להתרגש מאוד. אני זוכר כמה משפחות פגשתי בקינגז לין כמו גם הלכתי לבית כמו גם ממש פרצה בבכי, סיפוריהם היו כל כך נעים.

תוכל להכיר רב של מותגים כמו גם קמעונאים קייט שכנע לתרום למאמץ: ג’ון לואיס, טרס, החברה הלבנה, כמו גם ג’וג’ו ממן BEBE הם בין אלה לתרום. להלן, הדוכסית עם אמהות שקיבלו סיוע מן היסודות התינוק וכן מנכ”ל הארגון.

לרשימה המלאה, לחץ כאן כדי בדוק את writeup יסודות תינוק על המאמץ וכן הביקור של היום. זכות זו הנה סרטון קצר על המאמץ מארמון קנסינגטון.

הדוכסית דיבר עם המשפחות באמצעות הבנק התינוק יורקשייר דרום, כמו גם שמע על החוויות שלהם עם שירות. כאן אתה רואה אותה משוחחת עם עלי Wartty וכן סהרה Hamawandy, כמו גם שלישיות אחת בת שלהם.

יש אמילי נאש הרבה יותר לה שלום! לְחַבֵּר:

סהר רגשית סיפר הדוכסית בדיוק איך היא הופנתה יסודות תינוק לאחר נאבק להתמודד. הצדקה ספקה אותם עם עגלת תינוק משולש, משה סלים וכן חבילות המתנע, כמו גם בגדים וגם רחצה כמו התינוקות גדלו.

“גרתי בקומה ה -12 של בניין דירות כמו גם מנסה להתמודד עם שלושה מהם,” אמרה הדוכסית. “זה היה צריך להיות כל כך מלחיץ,” אהדה קייט.

גרפי זו פונה אל הדרישה רק על יסודות התינוק שפילד שבו קייט היה היום.

קייט כמו כן דיבר עם בנקים התינוק אחרים על ועידה היום.

בשנת Screengrab זה מהקריאה, אתה רואה שני מקבלי התרומות לבנק התינוק, Ella-מיי מופיע בפינה הימנית העליונה כמו גם איימי בפינה הימנית התחתונה. מנכ”ל הכפר הקטן סופיה פארקר הוא בפינה הימנית העליונה.

עוד מסיפור הטלגרף של ויקטוריה וורד.

היא גם דיברה באמצעות זום איימי קוטון, שברחו בית חריפה עם בנה התינוק רק ריקי, עכשיו שלושה, כמו גם את הבגדים על גבה, כמו גם שמתנדב עכשיו עם Little Village.

הדוכסית אמר לה: “זה אמיץ וכן לא לעתים קרובות הדבר הכי קל לעשות זאת הוא פנטסטי באמת שהגעת החוצה, כי אתה כל כך פתוח על המאבקים שלכם עם זאת גם האמת כי אתם נמצאים כאלה קנאי [כך במקור] מיקום החברה.

זהו מאמץ אדיר כמו גם היו זקוק לה.

עכשיו עבור המראה שלנו ובאיזה הדוכסית לבשה.

רבים הכירו אותה שמלת הטובה משם, שמלת Flippy להתפתל (£ 1850) ב קרפ משי ידי סוזנה בלונדון.

סוזנה מתארת ​​את השמלה ככה: “… צללית היא קווים מתארת ​​סביב המותנים כמו גם עול מול עם-שאיבת שומן סיכה עדינה. השמלה נועדה להיות באורך תה אלגנטים הכולל שרוולים חצי אורך מדהימים עם שרוול מכופתר. הכפתורים לעבוד כפול כדי כפתורים אחת למטה בחזית המרכז לסגירה.”

הדוכסית ראשונה לבשה השמלה לווימבלדון בשנה שעברה.מבט שני התקשרויות.

היום היא בחרה את חגור שמגיעה עם השמלה, עשוי קרפ משי מגובה עור.

הדוכסית לבש מסיכת פנים Amaia ילדים, המבוגר של קמעונאית מסכת לשימוש חוזר כותנה פנים (£ 15) עם הדפס ליברטי בשם וילטשייר פרחוני.

המסכה בנוי משתי שכבות של 100% כותנה וכן פילטר פנימי; זה מגיע עם חמישה מילוי מסנן. 30% של התמורה ממכירת שמתבצע תרם לקרן יחד צדקה NHS. וכן הקמעונאית תורמת שתי מסכות לכל מסכה שנמכר. הרבה יותר מן מוניק Jessen ב 1 זה סיפור שאנשים יוני:

“עשינו את זה מתוך סולידריות מאז הרגשנו כל כך חסר אונים,” Amaia ארייטה, המעצב הספרדי יליד כמו גם היוצר של בוטיק בלונדון eponymous, אומר לאנשים. “רצינו להבהיר את הטראומה לילדים, כמו גם להפוך את זה הרבה יותר כיף על ידי הפיכת מסכות מדהימות, אשר מבחינות טכני ללא סיכון אולם גם חמוד.”

הערה: מסכות פנים נדרשות ברוב הגדרות הציבור מקורות בבריטניה, כמו גם על תחבורה ציבורית, כמו גם כמה הגדרות אחרות. (לרוב כלליים האחרונים עשויים להיבדק כאן.) אנחנו יכולים לדבר על מסכת המסוימת משוחקת היום מבחינת עיצוב, אולם נא להימנע מלהעיר על כללים / הנחיות / הדרישות עצמם.

קייט מאובזר גם עם “דלה” טביתא סימונס לה משאבות בשמנת כמו גם אפור. זה היה זמן רב כי ראינו האלה, הם מאוד נלבשו ראשונים ביולי 2011 במהלך הסיור בצפון אמריקה.

לא הייתי מסוגל להסתכל נהדר על העגילים. הם חישוקים קטנים, בדומה לעיצוב מתכת אקססורייז Twisted, אולם קטנים, כמו גם ללא מרקם ניכר. זה נראה כמו הדוכסית לבשה אותה דניאלה דרייפר טריו יהלום חצות הירח שרשרת (£ 1270, כ $ 1650 לפי שערי החליפין של היום).

UPDATE SEPT 23: זה נראה כמו עגילים של קייט הם על ידי כל הכוכבים הנופלים, חברת תכשיטים אומן באירלנד. העסק פורסם על Instagram עם העגילים, כמו גם שרשרת כי היה שחוק בספטמבר 2020; היצירות היו מתנה קייט.

הסגנון הוא עגיל מעגל דיסק זהב (58 $). תודות רבות לורן עבור עבודת הבילוש שלה על הזהות הזאת!

עכשיו בדרכים כדי לתינוק נורפולק הבנק.

הדוכסית התהדרה shirtdress אחד מסורתי יותר באורך MIDI. יש לו חזית כפתור בסיסית, שרוולים שלושה רבעים, כמו גם חגור עצמית. לא הייתי מסוגל מזהה השמלה עדיין אולם אקח עוד מבט לאחר פרסום. קיבלתי מספר הודעות וכן מיילים המצביע הוא שמלת ויולה ידי בודן (ואני מאמין שזה יכול להיות חתיכת גם כן), אולם הבדים וכן פרטים שאינם תואמים. בהמשך עזב, החומר של קייט כמו גם בימין, חומר בודן.

UPDATE: בתודה לורה בטוויטר על הטיפ, שמלת * הוא * על ידי בודן. העסק פירסם את התמונה הזאת על Instagram באפריל 2019.
הדוכסית נעל נעלי הספורט המסורתי Cotu Superga שלה (65 $).

הנעל היא במכירת ספורט ראנר כביש (39.87 $ במגוון הגון בגדלים).

וזה נראה שהיא החזירה סרט מרופד לה ללה Sadoughiu (75 $).

קייט כן לבשה חישוקי קופידון מיני דניאלה דרייפר אותה שוב, המוצג להלן בעת ​​שחוקות אל מעורבות שונים.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

כמו כן היום, ממעקב פוסטים קודמים על השבוע הוספיס לילדים. ייתכן שכדאי לזכור המשפחה Delf; הדוכסית מקורנוול, כמו גם הדוכסית של קיימברידג ושוחחה איתם על שיחת זום.

ביתי איבדו פרייזר 9 בן בינואר. במהלך השיחה, קייט הבטיח לשתול חמניות לזכרו של פרייזר. להלן, אתה רואה אותה עם חמנית בבית Nook הוספיס, שם סייע צמח גן.

EACH מדווח על Delfs יש לבוא לראות את החמניות. מתחת אתה רואה קרלה, בת 13 Stuie, כמו גם סטיוארט Delf; EACH פורסמה תמונה של משק הבית בפייסבוק.

יותר מכל:

החמנית יש משום הועברה למעון שלנו ב מילטון, שבו פרייזר בילה את השבועות האחרונים של חייו. משק הבית ראה את החמניות בבית החדש שלה בפעם הראשונה יום שישי האחרון (ה -31), לובש ורוד – צבע פרייזר אהב.

וִידֵאוֹ:
הצעות ערוץ בית המלוכה הרבה יותר משלוש דקות ממעורבות של היום.

הַצמָדָה:

למד הרבה יותר על בנקי תינוק בבריטניה באתר הכפר הקטן

בקרו באתר יסודות התינוק כאן; בדף הפייסבוק של הצדקה הוא כאן; הטוויטר שלה הוא כאן; בדק סיפור על Go של היום לכאן שלהם

קרא את כל מאמר קצר על Delfs וכן חמניות על ידי לחיצה כאן

ערב הסיפור של התקן על המאמץ הוא כאן; במאמר הקצר של הטלגרף הוא כאן; ההגנה של דואר היומיום היא כאן

החתיכה של השלום על המאמץ היא כאן; העיר כמו גם הסיפור של המדינה על נורפולק המערבי ללכת כאן

520Save