0

השמלה הגמישה של האביב

June 14, 2022

שמלה גמישה של האביב

סוודר SHOKO STAUD MIDI שמלה היא שמלה ארוכת שרוולים, קל משקל, כי נופל באמצע עגל, עם צוואר V- צוואר מקסים סגירת כל הדרך למטה. זה בא ב plethora של colorways מרהיב (אתה יכול לראות אותם כאן ואפילו יותר כאן). אבל בחרתי זיווג כחול וטורקיז שגורם לי להאמין באביב הוא דבר אמיתי שעשוי לקרות ולא רק דמיון של הדמיון הסגר שלי.
השמלה עצמה היא Masterclass הסתגלות כי אתה יכול כמובן ללבוש את זה כמו שמלה, סטיילינג זה למעלה או למטה בהתאם לבחירות אביזר שלך, אבל אתה יכול גם ללכת הרבה יותר מזדמנים וללבוש את זה פתוח כמו קרדיגן ארוך. הייתי זוג אותו עם טנק לבן על ג’ינס האהובים עלי או חותלות לבנות עבור באביב מאוד מזדמנים, אך מסוגנן מאוד או מראה בקיץ. אני באמת אוהב את זה כאשר רכישה אחת תוצאות תלבושות מרובות, נכון?

סוודר סוודר

שרשרת קישור שרשרת

Staudsimone Croc-embossed עור פרדות

הנה, אני בוחר בינוני מרוצה בין מזדמנים לבין לבוש על ידי סטיילינג השמלה עם Simone של Simone Croc-Multsed עור Mules (גם למכירה!) ו שרשרת חיוניים שרשרת קישור Dannijo. שני הפריטים הם אידיאלי מלתחה נייטרלים תקבל ללבוש בלתי מוגבל של, כפי שהם עובדים עבור גם סגנון ולמטה סטיילינג בהתאם לשאר התלבושת שלך.
אתה לא צריך להגביל את ארון האביב שלך כדי sweatpants בלבד. בהחלט לא כאשר יש כל כך הרבה חלקים מעוררי השראה למכירה – ב Saks. בין אם אתה מחפש את attire האידיאלי עבור אירוע זום הקרוב או לילה מבחינה חברתית מיוחד בחוץ – או אולי גם אם אתה רק צריך להוסיף משהו לארון שלך, אשר מתחדשת ההנאה שלך באמת להתלבש, חתיכת זה מושלם.

סוודר סוודר

שרשרת קישור שרשרת

Staudsimone Croc-embossed עור פרדות

הודות Saks ו Shopstyle עבור שותפות על פוסט זה!