0

מעצבים הם מאסטרים משלהם

August 10, 2022

זה יוצא מן הכלל מה שמעצב מוכשר יכול לעשות. כשמדובר בעיצוב, לכולם יש דימוי מסוים, אך לא כולם מסוגלים להעביר את הדברים האלה לתמונות אמיתיות. הנה מגיעה תרומתם של האמנים. עיצוב מותאם אישית מסובך הרבה יותר, מכיוון שהתוצאה הסופית חייבת לספק את הלקוח קודם כל, גם אם כל העבודה נעשית על ידי המעצב. אני מאמין שהעיצובים מדורגים והמעצבים נחשבים על ידי לקוחות מסוימים כמו “האמנים האישיים” שלהם. לפעמים הם פשוט אומרים … “אני רוצה שתשנה את זה וזה ותוסיף את זה … ואם אני אוהב את הדרך שזה יהיה, אני אשלם לך” והם לא חושבים שהשינויים האלה עשויים פשוט להגיע עם קצת כבוד למעצב. יש לקחת בחשבון מספר גורמים בכל הנוגע לעיצובים בהתאמה אישית, כמו כמה מושגים צריך להציג, כמה תיקונים נדרשים, כמה יש צורך במחקר, את גודל העסק וכן הלאה. הדרך הטובה ביותר לגלות כמה יעלה עיצוב בהתאמה אישית היא לקבל הצעת מחיר מעצמם. פיתוח זהות, כמו כל שירות מקצועי אחר, לוקח זמן ומומחיות. הזמן והידע הזה צריכים להיות מוערכים כראוי. כאשר לקוח מחייב את המעצב ליצור משהו שקרוב לציפיותיו, המעצב עומד בפני אתגר אמיתי. אם המעצב יוצר תמונה שהלקוח מרוצה ממנה, הסיפוק נובע משני החלקים.
אנשים לא מבינים עד כמה חשוב עיצוב טוב וכמה זה חשוב לעסק או לפרויקט שלהם. ראיתי באתרי תחרות רבים, למשל, שהעיצובים שהתקבלו הם לא תמיד זה שהיית מצפה. מסיבות מסוימות, העיצובים לא יכולים להגיע לציפייה של הלקוח מכיוון שהוא לא משלם עבור המאמץ וכמובן, כאשר המחיר המוצע אפילו לא מובטח, ייתכן שתהיה לך תחושה שאתה עובד לשווא, או, בואו נגיד את זה אחרת, חווה בעיצוב. תן לי להראות לך כמה דוגמאות לעיצובים בהתאמה אישית של חולצת טריקו שאינם בדיוק למראה מקצועי. אם אתה מתכוון להדפיס אותו או אפילו ללבוש אותו, עליך להפוך אותו לפחות למראה ומתאים לרצונך.
לחולצות טריקסון, לצד השני, למעצבים מקצועיים יש תהליך עיצוב בפועל הכולל מחקר, רישום, המשגה והשתקפות וזו הסיבה שהם גובים פרס המשקף את עבודתם. הנה כמה דוגמאות, ותוכלו לעשות השוואה עכשיו עם אלה שדיברתי בעבר.
Vector-Artdark Graphicstst-shirti’m מנסה לומר שצריך להעריך את עבודתו של מעצב הרבה יותר מכך, המעצבים אינם עומדים לרשות הלקוח, הם הרבה יותר דמיוניים ומעבר לזה, הרבה יותר מסוגלים להעביר מחשבות ותמונות וירטואליות לאמיתיות אמיתיות. לכן, אם אתה מעצב ואתה יודע שיש לך כישרון, המשך בעבודה הטובה, אך אל תתן ללקוחות להעביר אותך. זה לא תלוי בלקוח להעריך עד כמה עבודת המעצב בעלת ערך, על המעצב לגרום ללקוח להבין מדוע עבודתו כל כך בעלת ערך.

0/5 (0 ביקורות)