0

חקור את עולם התלת מימד עם גוגל פולי

June 6, 2022

גוגל פולי
גוגל השיקה את פולי לפני שבוע. פולי הוא כעת מקור לגלישה, גילוי והורדת אובייקטים תלת -ממדיים. בעוד שמברשת הטיה וחסימות הופכות את המפתחים לפשוטים יותר ליצור חפצי תלת מימד למציאות מוגברת ומציאות מדומה, פולי יציע חפצים וסצינות תלת מימד לשימוש באפליקציות.
לא רק שתוכלו למצוא מגוון רחב של חפצים, החל מגלידה ועד רובוטים. אבל אתה יכול גם לערבב דברים, וזו התכונה הגדולה ביותר בפלטפורמה זו. הרובוט הדו-זרועות הזה יכול להפוך לרובוט בן ארבע זרועות על ידי לחיצה על “כמו”, לייבא את האובייקט למברשת הטיה או בלוקים. אתה לא צריך לדאוג לזכות המקור. פולי עושה זאת באופן אוטומטי כשאתה מפרסם את העבודה הסופית.
אך מעבר לשימוש המקצועי ניתן להשתמש בפלטפורמה זו פשוט כדי להציג אובייקט בפורמט תלת -ממדי או ליצור GIFs לשיתוף.
זה בהחלט הופך את הדברים לפשוטים יותר ליצור אפליקציית AR או VR. שיתוף אובייקט תלת מימד יאפשר למפתח אחר לבנות עליו וליצור משהו חדש, עם זיכוי אוטומטי. ידוע באופן נרחב שיצירת אובייקטים כאלה היא זמן רב, כך שזה מעשיר את המשאבים מאוד.
יתר על כן, גוגל מקל להפליא למשוך את האובייקט ישירות לקצב עבודות VR המתפתח, שהוא אידיאלי עבור Comers חדשים. בעתיד ניתן יהיה גם להירשם ולצפות בתצוגה מקדימה של הפלטפורמה באמצעות ממשק API.

האובייקטים בפולי תואמים לפלטפורמות VR, כמו גם ל- ARKIT של אפל ומסגרות ארקורה של גוגל, ומעניקים למפתחים את הגמישות להשתמש בהם. זה משולב במלואו עם מברשת הטיה וחסימות, ומאפשר העלאת קבצי OBJ ישירה.

0/5 (0 ביקורות)