0

8 שלבים לחוויה מפנק, ב- Home אמבט

November 22, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פרסום זה עשוי לכלול קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

אני מלחין זה משדה התעופה של לאס וגאס, בית הראשים אחרי טיול 36 שעות ללוס אנג’לס. אני הכיתי כמו גם מוכנה להיות בבית, לישון בנוחות במיטה שלי. בזמנים כאלה אני משתוקק בידוד ושלווה. אני לא אחד כדי לבדוק לתוך הספא לעיסוי או אפילו פנים – בשבילי, שנרגע קורה מיטב במקום מוכר.

לעתים קרובות, מיקום מוכר כי הוא טבילה באמבט חם, מרגיע. אמבט מרגיע את הגוף כמו גם הנפש, מחדיר לחות לעור, כמו גם הלחץ מתפוגג. אה, וגם זה בעצם לגמרי בחינם – בונוס כמו זה דבר אחד פחות מתח מתוך כ.

אז, מה זה לוקח כדי לייצר את החוויה השריית האידיאלית? ובכן, הנה כמה רעיונות …

כיצד יש אמבטיה מפנקת

1. לזרוק מגבת שלך, כמו גם חלוק במייבש.

בעת ניקוי היבשה וכן מגבת וכן חלוק חיוני חווית אמבטיה הכוללת. באופן אידיאלי, היית מגבת כביסה וכן חלוק ממש לפני שאתה לוקח את האמבטיה.

טרי בד גלימת Turkuoise נשים, 19 $, אמזון

אם זה לא מציאותי (ובוא נודה בזה, זה לא), הדבר הטוב הבא הוא לזרוק את המגבת כמו גם חלוק במייבש עבור 10 דקות לפני שאתה נכנסת לתוך האמבטיה שלכם. מאז יוצא של אמבטיה חמה לתוך חלוק רך כמו גם קלוי הוא קצר דבר חלומי.

2. לבחור העיתוי שלך.

אם אתה באמת הולך להירגע, אתה לא יכול לקפוץ באמבט כאשר יש לך הרבה ל- DOS תלויה מעל הראש. אתה מנסה לכפות מצב רגוע נפשי, כמו גם אף פעם לא עובד.

אתה לא חייב להסתכם שלך רשימת מטלות, אבל אתה צריך שעת האמבטיה שלך רק לאחר שתסיים משימה חיונית. לחשוב על ההשבתה שכרך לסימון עוד דבר אחד מהרשימה שלך.

3. להגדיר את הסצינה, פונה לכל החושים.

אמבטיות הן חוויות חושיות, כמו גם הם מהנה ביותר כשאתה לטפל בכל אחד מחמשת החושים שלך. המים החמים דואגים היבט המגע, אולם הנה כמה רעיונות כדי להשלים את החוויה.

מראה. נרות שינוי עד הסצינה בחדר האמבטיה שלכם. הם מוסיפים רכים, מרצדים זוהרים כי טונים למטה קצוות הקשים של החיים.
טַעַם. תביאו חטיפים או go-to שלך משקה לחוויה. אני אוהב את סודה מצוננת, עם או בלי הוודקה. אני לא שתיין שרדונה, אולם אני מדמיין כי גם אשלים אמבטיה חמה. מנעתי יין אדום אדום כפי שאתה עלול לקבל שחון.
נשמע. נסה השמעה מרגיעה או רעש של גלי אוקיינוס ​​המתנפצים בקפידה על החוף (באדיבות יישום מדיטציה). ייתכן גם פשוט לשלם ריבית וכן ולהתענג על הרעש של מילוי האמבטיה שלך.
רֵיחַ. נר ריחני או שמנים ארומתרפיים לעבוד בצורה מושלמת. אתם יכולים אפילו לשחרר כמה תרסיסים של מטהר אוויר. הצעד החיוני הוא לייצר ריח זה רק שונה מעט מן הריח בשירותים הטיפוסי שלך.

4. לצייר האמבטיה שלכם.

כל אישה אוהבת הטמפרטורה שלה, לעומת זאת ההנחיה של האגודל היא להפעיל את המים החמים קצת יותר ממה שאתה יכול לשבת במשך המחצית הראשונה של האמבטיה, ואז להפוך את מצנן מים עבור המחצית השנייה. רק למלא את האמבט על 1/2 מלא. יש ככה, אתה מקום להוסיף הרבה מים חמים יותר כאשר אתה נמצא באמבטיה.

5. לטיפול במים.

שמני אמבט לעבוד במשרה כפולה. הם נבואת העור שלך, כמו גם ריח נפלא מדי. טוב אפילו, להגיע שמן אמבט ארומתרפיה, אשר יכול להרגיע את הגוף כמו גם נפש.

אם אתה ספורטאי, אתה להתענג מלחי אמבט או מלחי אפסום עבור 4 $. אלה יכולים להקל שרירים כואבים כמו גם חבורות.

פתרון שריה אפסום סולט טהור של ד”ר Teal, להירגע & הקלה עם אקליפטוס & נענע, 5 $, אמזון

6. להחיל הפנים בבית-ביתך.

אתה מתכנן לשבת בשקט על 20 הדקות הבאות או כך. למה לא להחיל מסיכת פן לחות או הבהרה עמוקה?

מסכת בוץ Majestic טהור ים המלח, 18 $, אמזון

7. תפוס ספר נהדר.

רוב הנשים שאני מבין יש תקופה קשה לא לעשות כלום – זה כמו שאנחנו מכוונים לעשות דברים כמו גם אנו חשים אשמים אם אנחנו לא השלמנו משימה כלשהי. המצחיק הוא שאנחנו הרבה יותר טובים בביצוע משימות כאשר נאפשר לעצמנו השבתה ללא אשמה.

קריאה היא השיטה שלי כדי להתענג “לא לעשות כלום.” השיטה שאני רואה את זה, לגלות משהו חדש ו / או לחוות את החיים מנקודת מבטו של מישהו אחר המבט הוא פרודוקטיבי. אז למרות שאני לא עושה בארגון בארון שלי או עושה כביסה, אני עדיין עושה משהו.

8. לחות כמו גם יבש מגבת.

כצעד אחרון, לשטוף, לטפוח לעצמך לייבש עם המגבת החמה שלך וכן להחיל קרם הלחות המועדפת עליך. קרם הלחות תרגיש כאילו הוא נועל במים שיורית,עוזב את העור שלך מרגיש חלק כמו גם רך.

האם יש לך כל סוג של טקסים אמבטיה פנטסטי או מוצרי אמבטיה מועדף לשתף? תן לנו להבין את ההערות!

נא להשאיר שדה זה תקציב תוכנית תקציב Passworda בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאמת את המינוי שלך.