0

הדוכסית בחתיכות חדשות וזקנות להחזיר מחופשת לידה

December 23, 2021

הדוכסית חזרה מחופשת לידה עם מעורבות חיצונית בבית ספר יער בפדינגטון, לונדון.

כפי שתאר לעצמך היה עניין מסיבי בשיבה של קייט. בתצלום זה מכסף יום ראשון בריטניה, אתה יכול לראות כמה צלמים על היד באותו יום אחר הצהריים.

Silver Sayday בריטניה טוויטר @silversundayuk

ביקורו של קייט היה בסיירים קרופט תלויים בבית הספר יער וגן חיות הבר. האמון הוא צדקה “.. עם מטרתו של הקהילה המקומית, במיוחד צעירים, בהנאה ובטיפול בסביבה”.

מעליך לראות את הדוכסית יתקבל בברכה על ידי תלמידים מבית הספר היסודי של אוגוסטינוס הקדוש. הרבה יותר דרך כיסוי המראה:

כשהגיעה לבית הספר, שנותן ילדים פנימיים לילדים השינוי כדי ללמוד על הטבע, היא בירכה על ידי קבוצה של ילדים נרגשים שנתנו לה חבורה של פרחים.

לאחר מכן הם התאספו סביבה וחיבקו את רגליה.

אתה יכול לראות את הילדים מחבקים קייט בסרטון המשותף על ידי אמילי אנדרוס של השמש.

מוקד של תלות במתן ציוד חיצוני ומתקנים עבור מי היה אחרת לא תהיה גישה אליהם, המציע ילדים “… הזדמנות ללמוד על ולעסוק עם העולם הטבעי”, על פי ארמון קנסינגטון.

מאת האנשים של סיימון פרי:

כשעברה דרך הפארק, טלטת קייט ידיים עם הורים אחרים עם ילדיהם ונתפגש עם המקומיים. היא סיפרה לקבוצה אחת של רצון שהיא נהנתה מהזמן שלה עם הילדים בבית הספר היער שלהם. היא חייכה והוסיפה, “כל מה שמצאתי היו שבלולים זעירים!”

הדוכסית על שביל בפארק.

זהו סוג של מעורבות כי הוא באמת בבית הקאל של קייט; זה היה בחוץ וילדים מעורבים. רבקה אנגלית דיווחה בדואר היומי כי “אחרי שברשותו של שיחים עם צעירים לחפש באגים, המלוכה סיפר למורים בבית הספר שהיא ציד לעכבישים” במשך שעותיה “בגינה שלה עם ילדיה פרינס ג’ורג ‘ונסלוטה.

עוד מכיסוי הטלגרף:

היא נראתה נינוחה וצ’צ’אט כשהיא סיירה את בית הספר יערות סיירס קרופט וגן חיות הבר ב Paddington בילוי קרקע במערב לונדון, שואל ילד צעיר אחד של אוגוסטינוס הקדוש, אם הוא עומד להראות לה סביב.

היא צחקה כשחזרה על תשובתו: “אין סיביות משעממות? לא!” היא הוסיפה: “וואו, זה כל כך מגניב, אני לא יכול לחכות לראות את זה.”

הנערה על שמאל של קייט היא אנוואר בן ה -4 מבית הספר היסודי של סנט סטיבן.

מי היה קצת כיף עם כוס הפלסטיק שלה.

זה נהדר “אמא להסתכל,” אם אי פעם היה אחד.

ויקטוריה וורד דיווחים בטלגרף כי “היא התכונה על ידי מאוורר צעיר נלהב כמו” הוד מלכותך “…”.

כולם היו רויאל היום כמו הדוכסית עזרה לילדים ליצור כתרים עלים. רבקה אנגלית פורסמה וידאו של הילדים עם headwear שלהם regal.

בתמונה זו, אני חושב * כולם עבדו על זרעי נטיעת הגן.

הילדים מקבלים מים לזרעים.

אמילי אנדרוז שיתפה גם את התמונות האלה של קייט ישן, רומי בן 7 חודשים, ובסיפור שלה ציין כי קייט “בירך את התלמידים בבית הספר היער בפדינגטון, משוגעים במשך שבעה חודשים” כמעט באותו גיל כמו הילד הקטן שלי . ”

תמונה מקסימה של קייט.

כשהגיע הזמן להשאיר אנוואר קטן רצה לתת לדוכסית חיבוק.

קייט היתה הרבה יותר מאושרת לחייב.

זה וידאו ITV יש כמה יריות נהדר של הילדים ואת הדוכסית.

מחשבות על סגנון קייט היום בעמודה הטלגרף של ביתאן הולט:

היתה זו הפתעה קטנה, אם כן, התלבושת הנבחרת של קייט צנחה מקרוב עם המראה מחוץ לחובה, אשר טיפחה בקפידה מאוד במשך השנים. זוהי גרסה מוכנה צילום של Norfolk אמא קייט ואת הדרך מירידה כדי לשטוף בחזרה לחיים מול המצלמה.

היו שם כמה טרופים קייט מוכר מאוד בתערובת כאן: ראינו את זארה סקיני ג ‘ינס הרבה פעמים לפני, Ditto מגפיים פנלופ צמרמורת. אלה הופכים להיות חיוניים לתדמית של הדוכסית כמו handbags luner וצעיפים משי הם המלכה.

עכשיו מה קייט לבשה למעורבותה הראשונה לאחר חופשת הלידה.

היא היתה במעיל לא ראינו אותה ללבוש קודם לכן, את הסטינה Fjällräven. עבור אלה שאינם מכירים את המותג, הוא חברה שוודית מבוססת המתמחה בגדים וציוד בחוץ. הדוכסית לבשה סוודר FJällräven בעת ביקור שוודיה בינואר.

סטינה מורכבת של תערובת פולי / כותנה; יש לו מכסה המנוע המצורף, מיקוד חזית, קדמי אנכי כוסות, וכרטיסיות מתכווננות על פרק היד. זה זמין ב אמזון בגדלים קטנים יותר; כמו גם ב Moosejaw, ו backcountry. זה בערך 200 $ בכל שלוש Retailers. עדכון: קים דיווחים בתגובה היא הצליחה snag את הז’קט ב EMS ושימוש קוד פרומו Trail18 עבור $ 15 הנחה על המחיר. תודה, קים! להלן, שני סימני מכנסים של המותג, הכרטיסייה שוודית, ואת לוגו שועל ארקטי.

תודה שלנו לשמים QRF, כריסטין, מישל עבור מזהה הז’קט המהיר שלהם!

נראה כי קייט גם לבשו סוודר FJällräven, את התווית של Övik מחדש צמר סגנון ($ 150) סגנון, שנקרא כי זה תערובת של צמר ממוחזר polyamide. זהו סגנון קלאסי עם חפתים מצולעים וצווארון. זה זמין ב backcountry וגם ב FJällräven בצבע ירוק של קייט (Kate’s Frost ירוק; זה 150 $ בשני האתרים. שוב תודה על כריסטין, היא גם סוודר של קייט.

הסגנון מגיע נופך כהה (חום) וגם סגול אלפיני גם; צבעים אלה זמינים בכל הגדלים ב backcountry, כמו גם ב FJällräven. גארנט כהה הוא גם במלאי בכל הגדלים באמזון.

אם מתעניין בסוודר של קייט מהסיור, הוא זמין שוב במספר חנויות. אנו מראים את זה ב Moosejaw, שם הוא $ 159.95. (התמונות על האידיאל להראות קצת סוודר מציץ מתוך המעיל של קייט כאשר היא לבשה אותו בשוודיה).

מתחתיו, קייט לבשה את חולצת ההדפסה של יוסף ריינר; כאן תוכל לראות את התאמת הבד.

רעיון של הטיארה ללורה הבחין על תעודת החולצה שלה, בזכות קרוליין גם כן.

חולצת טי היא מן האוסף מראש של טרום חורף 2018. זה 100% משי, לחתוך בכושר רופף עם כיסים דש החזה, epaulets, ושולי מעוקל. אנו מראים את זה בגפרורים ($ 595), אבל זה זמין גם ב יוסף, כמו גם ב Farfetch.

מכנסיים הם ג ‘ינס זארה Biker לראות לראשונה במהלך טיול של הודו, ושוב בחוות העיר לילדים אירוסין בחודש מאי של השנה שעברה.

המגפיים של קייט הוכרו מיד, אנשי הפנלופה שלה מגפיים טאסל (£ 475, כ -640 דולר).

ראינו גם את עגילי סירנה מוניקה וינדר.

שערה של קייט נראה קצר יותר בצבע קל יותר.

עוד סיפור באזאר של הארפר:

השיער החדש שלה נראה קצר יותר מאשר כאשר ראינו לה לאחרונה, עם כמה שכבות מצית מדגיש הוסיף עבור להקפיץ נוסף ברק. אפילו עם משבים של רוח נושפת את הסגנון החדש שלה סביב, גלי מלוטס של מידלטון נראו ללא רבב – כמו תמיד.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

גם היום, מילה של אירוסין חדש בשבוע הבא.

יום שלישי, 9 באוקטובר: ארמון קנסינגטון מדווח על הדוכס והדוכסית של קיימברידג ‘ישתתפו בפסגה העולמית הראשונה על שינויים בתחום הבריאות הנפשית. גלובל משרדי בריאות נפשי ביום שלישי 9 אוקטובר. הפסגה תראה דמויות פוליטיות, אנשי אקדמיה וקובעי מדיניות מכל רחבי העולם באה יחד עם מטרה משותפת אחת: בריאות נפש טובה יותר לכול.

הַצמָדָה:

לחץ כאן כדי ללמוד הרבה יותר על אמון קרופט סיירס; בדף הפייסבוק של האמון הוא כאן; הזנת הטוויטר של הארגון כאן

אמילי אנדרוס סיפור על השמש כבר כאן; הכיסוי של המראה נמצא כאן; מאמר הדואר היומי של רבקה אנגלית הוא כאן; הסיפור החדש של הטלגרף הוא כאן; חתיכת אקספרס היומית של רבקה פרינג היא כאן

ובת’אן מדור האופנה של הולט הטלגרף הוא כאן; עם הסיפור מאת סיימון פרי הוא כאן; מצגת PopSugar כאן;

1K + שמור