0

שתף למעלה טיפים לקניית בגדי ים במשך 50

November 29, 2021

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

קניות לחג שלך חייבת להיות כיף, נכון? אבל כך הרבה נשים חרדה הרעיון של קניית בגדי ים חדשים – במיוחד ככל שהם מתבגרים. בעוד שרוב התמותה מעולם תידמה מקפירסון על החוף, אתה יכול להפיק את המירב מה יש לך עם קצת קניות מתמצאות. כאשר אתה מעל 50, קניות בגדי ים לא חייבת להיות מתח גבוה. בצע עצות אלה למעלה כדי לוודא שאת נראית נפלאה ולהרגיש בפעם הבאה נוחה לך לצאת לבריכה.

להיצמד בסיסי צורות

צעד סייד הסלסולים, פאייטים ruching לטובת צורות נקיות, בסיסיות. כאשר אתם נכנסים לעשור החמישי שלך, בגדי הים חייב להיות תומכים להחזיק אותך בתוך המקומות האידיאליים. בגד ים נהדר יכול לגרום לך להיראות רזה ולעמוד גבוה תוך בררנים או רקום המפרט יכול לגרום לך להיראות מרושל.

השווה זה להשקיע הרבה קצת יותר בבגד ים עם בדים באיכות טובות שליטה נוספת ספינים לייעל הצללית שלך. הקפד לבדוק את תוכן לייקרה מדי; התוכן שאותו לייקרה ככל הרבה יותר לתמוך בה יספק.

הרשו לעצמכם מספיק זמן

אל תשאירו לקנות בגדי ים עד הרגע האחרון. הסגנונות הטובים בדרך כלל נחטפים בתחילת העונה ואתה נשאר עם מבחר מצומצם מאוד של גדלים וסגנונות. ככל שמתבגר ואתה יודע מה צבעים וסגנונות שיתאימו לך, קניות חייבות להיות על השקעת פריטים באיכות טובה כי יעמדו במבחן הזמן.

האם לא חרדה במהלך גדלים

בסדר – אז אתה לא יכול להיות באותו גודל אתה רוצה להיות (או היו לפני עשר שנים) אך לא ליפול למלכודת של בגדי ים הקנייה כי הוא קטן מדי. אחרי הכל, אף אחד אחר לא יראה את התווית כך לא חרדו על הספרות על התג.

קניית גודל גדול שאינו חתוך את הרגליים, חופרת הירכיים או יוצר “טמבל כפול” תמיד יהיה הרבה יותר מחמיא. תמיד מנסה בגדי ים על לפני הקנייה; קשה להגיד מה יתאים לך רק מלהסתכל ב על הקולב.

אתה עדיין יכול רוק בביקיני

ביקיני אינו שמורה 20 ומשהו! אתה יכול למשוך את זה; והמכריע הוא לקטוף את הסגנון וצורה אידיאליים. להתרחק חצאיות ביקיני, סגנונות משולשים נתמך ביקיני הצד-עניבה אשר יכול להסתכל הזדקנות לעשות מעט עבור רוב הדמויות.

למרות שזה יכול להיות מפתה לבחור tankini (מכנסיים קצרים גופייה), והרבה גלישת בד סביב האזור הרחב שלך יהיה רק ​​למשוך הרבה יותר תשומת לב אל. במקום זאת, לכו על תחתונים אמצע גזרה קלאסית עם גבי תומכת, Underwire לאזן את הירכיים וליצור צורה חלקה.

פרטי The In הכל של זה

זכור את הפרטים הנוספים כשמדובר קניות בגדי ים. שמלת מקסי קפטן נהדר או החוף באמת יכול לשפר את הביטחון העצמי שלך כאשר משוטטים סביב הבריכה. זוג מסוגנן משקפי שמש עצום הוא מדים חיוני. אה, וגם כשמדובר תיק החוף שלך; גדול הוא תמיד טוב יותר. כשאתה אקססורייז עם שקית גדולה, אתה תמיד מופיע רזה.

האם יש לך מעל 50 טיפים בגדי ים לשתף? לעזור האופנה לחברים בכך שאפשר לנו לדעת את ההערות מה מתאים לך!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.