0

דיוואלי בטינסל טאון האיר את העיר עם אורות, זוהר, כמו גם כיף!

May 3, 2023

החגיגות של דיוואלי החלו וכן לעלות בהובלה בזריקת חגיגה אקסטרווגנטית לפני דיוואלי הייתה הצמד המעצבים, אבו ג’ני כמו גם סנדפ חוסלה. כמובן, מי מי מאחוות הקולנוע הציג את הופעותיהם הגדולות בחגיגות לבוש בסגנון כמו גם עם סאס מצוין. קראן ג’והאר, סידהארת קפור, ריאה קאפור, שאנאיה קאפור, מליקה ארורה, שרדהא קאפור, כמו גם המון הרבה יותר נתפסו על מצלמת הגלאם. בדוק את הפרטים כאן-

אבו ג’ני כמו גם סנדאפ חוסלה מפלגת הקדם-דיוואלי:
מלאיקה ארורה:
מליקה בחרה ללכת אתני באמת למסיבת הדיוואלי של אבו ג’ני סנדאפ חוסלה. היא בחרה בלבוש שחור כמו גם זהוב של מנגו גולמי, כמו גם קשרו אותו עם תכשיטים מקסימים סטנדרטיים מתכשיטים משובחים של סטיאני. עם גג’רה בצמה שלה כמו גם עם איפור מוברש אוויר, היא שלפה את אווטרה הטובה ביותר של דסי אשה.

אנניה פנדי:
העסקה החדשה עם B-Town, Ananya Pandey, הלכה לחגיגות הדיוואלי שאורגנה על ידי אבו ג’ני, כמו גם סנדאפ חוסלה בחצאית רב צבעונית כמו גם חולצה מוזהבת על ידי התווית של הצמד המעצבים. עם מאנג טיקה מבוסס פרל, היא השלימה את הסגנון שלה.

סווארה בהסקר:
סווארה בהסקר בחרה בסגנון אתני שחור כמו גם לבן מאת אבו ג’ני סנדאפ חוסלה למסיבת דיוואלי. כמו העדכון החלק שלה, איפור עיניים מנצנץ, כמו גם אניה מכונפת.

נהא דופיה:
האמהות החדשות לעתיד נהא דופיה הלכה לחגיגות הדיוואלי שהוחזקה על ידי אבו ג’ני כמו גם סנדאפ חוסלה בצבע ורוד מזעזע כמו גם בכושר לבן על ידי התווית של Duester Duo. עגילים גדולים, בינדי בינדי, כמו גם שיער ישיר עיגבו את הסגנון האתני שלה.

שרדדה קאפור:
בלבוש לבן ומרענן כמו גם לבוש כחול של אבו ג’ני סנדאפ חוסלה, שרדדה הופיע בהופעה מפוארת בחגיגת דיוואלי שנערכה על ידי הצמד המעצבים. תלתלים כמו גם בינדי קטן ושחור השלימו את הסגנון המקסים שלה.

Rhea Kapoor:
חצאית ידידותית לסביבה, חולצה אדומה, כמו גם ידידותית לסביבה של אמרלד כמו גם קייפ זהוב נראים עמוסים בצבע, אולם ריאה קאפור מסמרה אותה ללא מאמץ בתווית אבו ג’ני סנדאפ חוסלה בחגיגות דיוואלי של הצמד המעצבת. תכשיטים מסוגננים מחוץ למכה, תסרוקת גלי חלקה חלקה אמצעית הלכה יחד עם הסגנון שלה בנאמנות.

מפלגת שאה רוך חאן דיוואלי:
דיוואלי נוגע לבתים שלנו ביום רביעי הקרוב אולם נראה שדיוואלי נכנס בקרוב לעיר B. הבוליווד לקח את הסיכוי המפואר לסוף השבוע הזה לחגוג באדישות את הדיוואלי עם אלה שאוהבים שלהם.
[SC: בינוני]
מלבד הצמד המעצבים אבו ג’ני, כמו גם סנדאפ חוסלה, שאה רוך חאן כמו גם גאורי חאן שנבחרו לזרוק חגיגה מיוחדת למנאט שלהם שהזמינה את חבריהם הטובים והטובים מהאחווה של הסרטים שכללה את אמיר חאן, קתרינה קאיף, קארנה קאפור, עליה, אליה בהט כמו גם הרבה יותר.

מכיוון שדיוואלי טרם יבוא, בואו נחפור פנימה מוטיבציה בסגנון משמח – –
גאורי חאן:
המארחת של הערב, גאורי חאן נראתה מפוארת בשחור כמו גם באבו ג’ני סנדאפ חוסלה הזהב במסיבת דיוואלי בערב. עם האיפור המבריק שלה, מעט מאוד אביזרים עדינים כמו גם תסרוקת גלי, היא הייתה כוכבת הערב.

מלאיקה ארורה:
המילה מפוארת נראית מעט מאוד כדי להסביר את הוד מלכותה של ערעורו של מלאיקה ארורה במפלגת דיוואלי SRK. במראה של אמרלד ידידותית לסביבה עובדת להנגה עם חולצת קטיפה צהובה מוזהבת מאת סיימה חאן, היא הייתה אחת הזוהרות שהדליקו את הערב. תכשיטים משובחים של סטיאני מאת מהיפ קאפור הייתה האופציה שלה לערב כמו גם שהם היו מדהימים עליה. עדכון נמוך כמו גם איפור ברונזה לעירום עיכבו את הסגנון שלה.

Kareena Kapoor:
אין שום דבר בעולם הזה שמכה את הסגנון של קארנה קאפור. היא תמצית של אמלגם של גרייס, זוהר, כמו גם גישה. בלבוש שחור חנה אנמיקה חנה עם דופטה רקומה לבנה קרמית, היא קיבלה הרבה ראשים שהופנו את שיטה שלה במסיבת דיוואלי של SRK. אבני חן סוניטה שחואט ג’איפור היו האופציה שלה לתכשיטים שהוסיפו להקרין לסגנון שלה. איפור עיניים ברונזה, שפתיים עירומות, כמו גם קו לחיים עם קונסורט נראו עליה נהדר.

קטרינה קייף:
הכל היה שחור עבור קתרינה קייף במסיבת דיוואלי של SRK. בסארי מערבי של Sabyasachi עם מחשוף צולל, חולצה עם שרוולים מלאים, היא הייתה מדהימה עוצרת נשימה. עגילי ענק בסגנון סוליטייר, איפור עיניים נוצץ ברונזה, כמו גם תסרוקת החתימה שלה השלימו את המראה שלה.

שרה עלי חאן:
כל זהב הייתה שרה עלי חאן, אשת קדרנאת במסיבת דיוואלי של SRK. בתלבושת מוחלטת כמו גם מנצנצת אבו ג’ני סנדאפ חוסלה, היא זרחה בהירה כמו השמש המוזהבת. עיניים נוצצות, תכשיטי אופנה משתלשלים כמו גם תסרוקת גלי נראו ג’רזי וולפסבורג עליה נהדר.

ג’והי צ’וולה:
בין כל הברק כמו גם הברק, זיהינו את ג’והי צ’וולה בחגיגה שעושה סגנון פסטלים. בחליפת אבהינב מישרה שררה, יחד עם תכשיטים אקסטרווגנטיים של דילאנו, היא נראתה מתוקה באפרסק.

מירה רג’פוט:
יחד עם הבאה שלה, שאהיד קאהמסכנה, מירה רג’פוט, שסיפקה לאחרונה ילד תינוקות, עבדה את ערעורו בווילונות במפלגת SRK. בסארי שחור מסורתי עם חולצת כתפיים נופלת של טרון טהיליאני, מירה נראתה מתוחכמת כמו גם יפה. היא בחרה להוסיף אמרלד מ- Jet Gems עבור האווטאר השחור שלה, כמו גם אהבנו לחלוטין את הבחירה.

שרדדה קאפור:
נראה שחור כמו גם גולדן הוא קוד השמלה למסיבת דיוואלי של שאה רוך חאן. האופציה של שרדדה לערב הייתה מסוגננת באמת כמו גם אחת מהסוג שלה. בחצאית סטרימינג לא אחידה, עליון יבול כמו גם דופטה של קרשה באג’ג ‘, היא נראתה מרהיבה. עיניים מעושנות כמו גם מעוותות תכשיטים של ואנראג זאברי, היא משכה סגנון זוהר.

ז’קלין פרננדז:
בעוד שהרבה מהדיווה זרחה בצורה מבריקה בסגנונות השחור שלהם כמו גם בזהב, ז’קלין בלטה בקהל בכך שסיסה את ארפיטה מהטה סארי כחול שמיים. עגילי תכשיטנים של אנמול כמו גם צמידי חן סילון, היא נראתה אקזוטי לחלוטין. קורל מט השלים שפתיים כמו גם שיער מלא בנפח, היא נראתה מדהימה.

אנניה פנדי:
אנניה ג’רזי קשיווה רייסול פנדי צעירה, יפה, כמו גם מוכשרת, הופיעה מרתקת בחגיגת דיוואלי במעונו של SRK. היא בחרה בחולצה מקושטת מאוד מקושטת מעל חצאית גוון קרם זורמת של סאביסאצ’י לערב, כמו גם הביאה אותה בחסד עצום כמו גם זוהר. אהב את צ’אנד באליס השופע הזה!

קיארה אדוואני:
קיארה אדוואני, לבשה בחולצה סטרפלס כמו גם סארי מנצנץ על ידי שחלה חאן, זוהה במפלגת דיוואלי. Baubles מתכשיטנים אנמול כמו גם אבני חן של ג’איפור היו הבחירה שלה באביזרים לערב. עדכון מפותל, שפתיים חמות אדומות, כמו גם עיניים מוגדרות של קוהל היו הנגיעות שלה.

קאריסמה קאפור:
דיווה נוספת שזוהתה מתנדנדת על הסארי הכחול בהיר הייתה קאריסמה קאפור במפלגת SRK. קריסמה בחרה בעבודת צ’יקנקארי של מאניש מלוטרה סארי כמו גם על ידי שמירה על אביזריה בסיסיים כמו גם נטולי מהומה, היא עשתה את הסגנון.

קאג’ול:
זה היה תענוג לאזור קאג’ול להופיע במראה סנסציוני בחגיגת דיוואלי שנערכה על ידי שאה רוך חאן כמו גם גאורי חאן. היא בחרה בכושר צבעוני באנגלית של פבייאנה, כמו גם בשילוב יפה עם תכשיטי קוטג ‘קוריו, תיק הפוטלי הוורוד. אמצע נפרד עדכון חלק כמו גם עור מוברש אוויר כמעט עירום עיין את הסגנון שלה.

Vidya Balan:
וידיה בלאן נכחה בחגיגת דיוואלי שנערכה על ידי SRK כמו גם משק הבית בלבוש צבעוני מוצק לסביבה ג’רזי אורווה רד דיימונדס על ידי פוניט בלנה. על ידי הוספת דופטה מודפסת, עם קצת בינדי, תסרוקת קלועה, כמו גם שפתיים מבריקות, היא נראתה מקסימה כמו הטל.

סונאשי סינהא:
סגנון פסטל נוסף שהיה עוצר נשימה היה זה של סונאשי סינהא. בזארה אומריגאר זורמת כמו גם תכשיטים מכסף טיאנג’י נוצץ, היא הייתה אקזוטית. איפור עירום כמו גם תסרוקת גלי הדגישו את המראה שלה רחוק יותר.

שילפה שטי:
שילפה שטי מובנת היטב עבור סגנונותיה מחוץ למכה, במיוחד אלה הבציר. היא עשתה סגנון רוצח אחד כזה לחגיגת SRK כמו גם הפילה אותנו מהרגליים. בקרם מאניש מלוטרה כמו גם בתלבושת מוזהבת, היא משכה סגנון מכושף. שיער גלי אמצע, עיניים נוצצות, כמו גם איפור עירום, היא נראתה מהממת.

פריטי זינטה:
די בפינק היה פריטי זינטה בחגיגת דיוואלי שנערכה על ידי SRK כמו גם גאורי חאן. הלבוש הרקום והקשוק של דולי ג’יי סטודיו הוציא את הערעור שלה ללא מאמץ. צד סחף שיער גלי, צ’אנד באליס אלגנטי, כמו גם איפור סומק נפלא נראה עליה מפואר.

עליה בהט:
עליה בהט עשתה סגנון אתני אלגנטי, אלגנטי, בתווית Shyamal & Bhumika למסיבת דיוואלי. עגילי אמראפאלי שמנמנים היו חבריה היחידים בגלל האווטרה האתנית שלה. שיער ישיר בינוני, מעט בינדי שחור, כמו גם עיניים מעושנות הפכו את הסגנון שלה חסר גיל כמו גם אתרי.

נהא דופיה:
Neha Dhupia הכמעט נודעת, לעתיד, הייתה בין המון רשימות ה- A האחרות שהלכו למסיבת דיוואלי. היא בחרה בשמלת הזרמה לבנה מקסימה יחד עם קרדיגן תחרה של ורון בהל לאירוע. שיער קלוע וחצי מצודד, מצמד הקופסא השחור שלה, כמו גם תכשיטים מרהיבים ממתקו את הסגנון שלה ללא מאמץ.

קריטי סנון:
קריטי בחרה בלבוש רדי רדי ידידותי לסביבה מקסימה לניאון למסיבת דיוואלי של SRK. עם התכשיטים המשובחים של מהייפ קאפור, תסרוקת שיער מסובכת, כמו גם עיניים מעושנות, היא נראתה בהירה, עליזה כמו גם מרעננת.

שנאיה קאפור:
שנאיה קאפור, המיומנות הקרובה כמו גם ילדה מקסימה של סנג’אי קאפור, חבר טוב של סוהנה חאן זוהה בחגיגת דיוואלי שנערכה על ידי SRK. בתלבושת אפור טרון טהיליאני אפור, היא נראתה נהדרת בכל מסגרת. איפור סומק, שיער ישיר בינוני, כמו גם תכשיטים נוצצים עיגבו את הסגנון שלה.

מקווה שגילית מוטיבציה מספקת לעצב את הדיוואלי הזה. דיוואלי שמחים כמו גם!
מקור תמונות: פרופילי אינסטגרם רשמיים של הסלבס/מעצבים הצביעו על שנינותH במאמר.