0

מכניקה של אופן הפעולה של מדי רוגבי תעשייה

September 22, 2022

מכניקה של אופן פעולת מדים רוגבי
16/12/2015, הועלה על ידי Alanic Global
רוגבי, או כדורגל אמריקאי, הוא אחד הספורט הפופולרי ביותר בכוכב הלכת הזה. לא מאמינים בזה? גוגל גיליונות העובדות של הסופרבול בשנה שעברה- הצפייה שלה, ההכנסות שהיא הניבה ומשכורת של שחקני המובילים. תישאר ביראת כבוד. המשמעות היא שתעשיית הבגדים של נישה זו תמיד פורחת.
המשימה הכרוכה בתעשייה זו, הפשטת כל המורכבות שלה, היא יצרני הלבשה פשוטים למדי- מציעים פריטים באיכות גבוהה, עסקים קטנים קונים מהסיטונאות של מדי ליגת הרוגבי מהן ומסיימים לקוחות משלמים בשמחה עבור הלבשים אלה. אבל כמובן שזה הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות.

נטל הייצור הוא יצרני הלבשת הרוגבי הנושאים את נתח הנטל הגדול ביותר. בראש ובראשונה הם צריכים לעשות מחקר נרחב על השוק- כמו הביקוש של המוצרים שלהם קיים מלכתחילה או לא, אז זה החלק של העולם בו הביקוש שלהם הוא הכי הרבה, ומעל לכל, מה בדיוק הם לקוחות, שחקנים וניהול הם תובעניים.
יצרני חולצות רוגבי צריכים להשתמש במיטב הבדים בהנפקותיהם. הבלאי שלהם חייב להיות מסוגל לספק את רמת הנוחות האופטימלית לשחקנים. זה צריך להיות מעוצב היטב ולהתאים אותו כדי לקחת את רמת הבלאי הנרחבת שספורט זה כרוך בו. ואה, לא לשכוח את המראה של הלובשים האלה- זה אמור להיות מסוגנן וטרנדי באותה מידה.
המשימה של העסקים הקטנים בהתחלה עשויה להיראות כאילו המשימה של עסקים קטנים היא די פשוטה- לקנות את הסיטונאות של מדי ליגת הרוגבי מהיצרנים ומציע אותם ללקוח הסופי- אבל יש לזה יותר מזה. עסקים קטנים חייבים לדעת לאיזה בסיס לקוחות הם עומדים למקד עם אנשי המקצוע, החובבים או שחקני הבילוי שלהם.

לאחר שידעו למי הם הולכים למקד, עליהם להיות בעלי רעיון ברור כיצד הם עומדים למקד את בסיס הלקוחות הזה. כמו, כיצד הם יכולים להתאים אישית את סיטונם כדי לעמוד בדרישות והעדפותיהם של צרכני היעד שלהם.
גם ישיבה ומחכה שהלקוחות יתקרבו למדים של ליגת הרוגבי היא אסטרטגיה לא נכונה. על עסקים קטנים להשתמש בכל טכניקת שיווק או להתקרב ישירות למועדוני הרוגבי והשחקנים ולשכנע אותם לעשות עסקים או שניהם.
ללקוחות
באשר ללקוחות, אין להם ממש הרבה לעשות אם יצרני הלבשת רוגבי ועסקים קטנים יעשו את חלקם מספיק. כל מה שהם צריכים לעשות זה לבחור בלאי שמתאים לצרכים שלהם ולשלם.
תגיות:
יצרני הלבשת רוגבי
מדי ליגת הרוגבי
יצרנית חולצת רוגבי
מדים רוגבי
מדים רוגבי בטקסס
יצרני מדים רוגבי
מדים רוגבי סיטונאיים ארה”ב

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות