0

חמש כללי אופנה למדי

March 13, 2022

כאן הם חמש כללי אופנה אני אלך לקבר שלי Promulging:

אתה יכול ללבוש שעונים שנעשו על ידי עסקים לצפות בלבד. זה אומר על ידי עסק כי בעיקר עושה שעונים, או לפחות תכשיטים. שעונים מורשים הם רע, לא אכפת לי בדיוק כמה אלגנטי הם. אז זה אומר, לי, שעון טימקס הוא הרבה יותר טוב מאשר שאנל אחד. אני אוהב במיוחד של דוגמית דוגמנית, כמו גם המילטון, כמו גם אלה שעונים גהרי פרנק עבור מאובנים. קרטייה בסדר, אני מניחה. ​​(חלק זה על קרטייה – הבנת שזה היה סרקזם, נכון?)

כל סוג של חלקי מתכת על נעל, חגורה, או ארנק צריך להיות לגמרי כמו גם ללא לוגו. כן, אני מתכוון ferragamo כמו גם גוצ ‘י גם. אני לא אוהד של עור גלויים או שקיות לוגו, או, אבל אני מבין כמה אנשים. אם אתה צריך ללבוש תיק לוגו, זה הולך בלי לקבוע כי זה חייב להיות אותנטי (לא כל כך הרבה לבעיות נכס מגורים אינטלקטואלי – Unlogo-ed סגנון “homages” הם בסדר, בהשקפה שלי – עם זאת מאז האומללות האנושית נכנס לתוך הייצור שלהם, כמו גם תחבורה. נמוך מספיק, אני מגלה כי אנשים שמציינים שהם אוהבים את “הסגנון” של תיק איכשהו לא לחשוב על Knockoff בלי לוגו זה …).

אם אתה מושך על מוצר יותר מאשר כאשר מקבל מוכן לצאת, אתה לא מופעל לעזוב את הבית בו. החיים של גם קצר ללבוש משהו לא נוח או לא מתאים. לראות את השמלה הזאת? לא רק שזה כל כך מטושטשת, כי אלמר של רוצה את זה בשביל דבק חדש, לא יכולת ללכת צעד מבלי להתאים אותו. אם היית בר מזל מספיק כדי לקבל אפשרות לשנות את זה לפני “תקלה מלתחה” בלתי נמנעת. ” בהחלט לא יכול לעזוב את הבית הזה.

אם בחרת ללבוש את הנעליים, אתה לא מופעל לרטום עליהם. אם שודדים רעולי פנים פרצו לתוך הבית שלך, כמו גם צורך לך לתוך אלה 4 אינץ ‘stilettos באקדח, בסדר, כלבה משם. אם אתה הולך לחוות את הנעליים שלך, ניסיון בשתיקה. אני, כמו גם שלי שניים וחצי אינץ ‘לא רוצה לשמוע על זה. אני גם לא רוצה לשמוע “הם יהיו בסדר כשאני שובר אותם!” כאשר ברור כי אתה לא פורץ בנעליים, הנעליים הם שבורים אותך פנימה. זה רק תסמונת שטוקהולם. [תמונה לא זמינה.]

אם זה נראה כמו זה משהו בדרך כלל יש פונקציה, זה צריך לתפקד. משמעות הדבר היא, הרבה כמו צעצוע dapper, כל לחצנים כפתור, כל snaps הצמד, כל רוכסנים חייבים zip כמו גם כל הקשרים חייבים לקשור. רוצה משהו עם מחוך. למה לא צריך באמת תחרה? אני גם מעדיף כי אבזמים באמת אבזם, אבל להבין כמו גם לקבל את המנהג הארוך של אבזמים דקורטיביים.

אתה לא שמח את הפיצוי שלי כמו אדמירל אופנה עדיין לא בא?

אני לא באמת יש סוג של חומר אופנה היום היום, אלא כי אני בטעות הלך על ידי בראיינט פארק אתמול. היו הרבה אוהלים לבנים ענקיים. ללא שם: whoot! אני מבטיח, שבוע אופנה מחר.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

זמן 25, 2008
מה הייתי לובש (אם הייתי בחור) יולי 10, 2008
HowTo: PackingJune 9, 2008