0

ללא שם:

March 13, 2022

ששלחה לי קישור לדפוס הזה, ואומרת שהיא האמינה שאני רוצה את זה … מה שאני עושה. עסקה פנטסטית. אני רוצה שזה אפילו יותר אם זה היה הגודל שלי, אבל אתה לא יכול לקבל הכל. (אלא אם כן אתה b40, ובמקרה זה, היום, כן, אתה יכול לקבל הכל, אל תדאג, אני בטוח שזה יהיה התור שלי יש מה שוב מתישהו בשבוע הבא.)

אני אוהב את התגלגל גבוה על הצווארון, כמו גם התוכנית את עול היתר, כמו גם הכפפות של הכיסים. אני אוהב בדיוק איך הגברת בשמלת ידידותית לסביבה נראה לשנות אותך לחברות במועדון 5112 מראש שלהם. החברות כמובן כוללת גם כי בוב נופף בשקט, תסרוקת אני נחשק במשך שנים רבות, כמו גם לקבוע לבסוף הוא בדיוני של Illustrator, כמו הקשר של גיבסון.

כפי שקורה לעתים רחוקות, אני מאמין שהייתי עושה את הגרסה הידידותית לסביבה כפי שהיא; זה שמלת פלפל חג המולד מושלמת. (זה יהיה גם את השמלה המושלמת, אם הייתי הלקח של רומנטיקה של 1940, בין שני האלפים של סנטה ב Gimbel, הנכון, הבחור היה צריך להיות ב Knickers קטיפה ידידותית לסביבה, שהוא מכשול נורא לרומנטיקה עם זאת Accelerator של הברגה, בטוח.)

על פתק מתקדם יותר, שמלה זו תהיה מקסימה בכישלון שחור בסדר עם עול אורגנזה אפור, כמו גם צווארון …

אה, כמו גם אם אתה קורא את זה מאוחר אחר הצהריים, יש לי קצת פרס בשבילך – Jen ב MOMSpatterns יש למכירה! היא אומרת: “מעתה והלאה עד יום שני, 29 בספטמבר 2008, לחסוך 25% בכתובת www.momspatterns.com על כל סוג של צו בגודל, יש דפוסי וינטג ‘, דפוסי תלבושות ליל כל הקדושים, גם Vogues ישן כמו לטעון יותר … פשוט לנצל קוד קופון “momsweekne” כדי להציל גדול! ”

[וכאשר יותר אני מבטיח תמונות של עצמי בשבוע שעבר, כמו גם לא לספק. מנגינה מחר עוד אחד של אפיזודה של “ארין לא זוכר לפרוק את תיאטרון המצלמה!”]

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

זה -> 14 בנובמבר 2008
חיים סודיים של שמלות # 14March 27, 2008With 80 תגובות
מה הייתי לובש (אם הייתי בחור) יולי 10, 2008