0

איך ללבוש מרסל Osttertag השראה אופנה (תחת תחת $ 50)

October 7, 2021

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

מרסל Ostertag הדליק את המסלול עם הסתיו שלו 2017 / חורף 2018 אוסף בשבוע האופנה ניו יורק. הסגנון שלו העונה היתה שילוב אקלקטי של דפוסי וינטאג ‘, בגדים עם בגדים בהירים, בגדים ארוכים עם נעליים נוחות – מתערבב שניהם מגוונים ומוכנים ללבוש.

אהבנו את המסלול של Ostertag נראה כל כך הרבה כי תרגם את הנושאים שלו לתוך copycat נראה שאתה יכול למצוא תחת $ 50!

מרסל Osttertag מחפש פחות

1. הדפסים מודגשים

מעורב הדפס תחרה- up לסרוג שמלה, $ 42, dressbarn

שמלה לסרוג זה מלא צבעים מודגשים, בהירים – ירקות, ורודים, אדומים, תפוזים – הטוב ביותר עבור האביב. תגיע למספר זה ביום ראשון של חג הפסחא, או כשאתם הולכים לחתונה באביב. זוג עם עקב עירום וקרדיגן רך. אתה לא צריך accessorize הרבה בהתחשב בכך שהחתיכה בולטת מספיק כדי לעמוד בפני עצמה. כמה צמידים עדינים יעשו את הטריק.

2. גוונים כסף מבריק

מחסן מתכתי חצאית Midi, $ 46, ASOS

מטאליס – במיוחד צלילי כסף – הם מגמה באוסף האחרון של מרסל אוסטרג. ואתה יכול לשלב אותם לתוך הארון היומי שלך בדרך מאוד נשית. נסה את חצאית MIDI זה מאסוס. ראוי למשרד או אפילו לאירוע רשמי למחצה. זוג זה חתיכת מבריק עם שחור שחור בלייזר. הוסף עקבים ואתה מוכן ללכת. מרגיש מודגש? לסחור את העקבים עבור נעלי התעמלות יהיה לך מראה עצבני מחוץ חובה.

3. להעיף אותו

Criss Cross Ruffle למעלה, 12 $, ונוס

פלאן הוא חלק ענק של האוסף של Ostertag זה העונה. גם אתה יכול ללבוש אותו. אחרי הכל, רופל טוב לא יוצא מהסגנון.

זה העליון מ ונוס מצויד, אז יודע שזה יהיה להדגיש את הקימורים שלך. הזעזוע האנכי גורם לגופו שלך נראה ארוך יותר. ללבוש עם צעיף קל להסוות את הצוואר החשוף, או ללבוש כמו הוא. הטוב ביותר עבור לילה או לילה של ילדה בחוץ.

4. חגורת ההצהרה

CTM של נשים בסיסי חגורת הרסן, $ 8.95, Overstock

השתמש חגורה צבעונית מודגש כמו זה כדי להביא גוונים עדינים העליון העליון או סוודר. חגורה זו בפרט מגיע מעל 15 צבעים. אז אם אדום לא הגוון שלך, תמצא אחד זה. חגורות, נעליים וארנקים הם דרכים קלות לתאם כל סוג של צבעים מבטא שאתה רוצה להוסיף לתלבושת.

5. נעלי ספורט קומפי

Fray הוגן בד Velcro נעלי, $ 13.94, Gojane

נעלי התעמלות מסוגננות אלה נראים נהדר עם הכל. הקצוות המתמטיים נותנים את הנעליים האלה מרגישה מסוגננת וחוף, והוסיפה לאיחודן. ואת אלה רצועות velcro! קל יותר מאשר שרוכים ואופנתיים גם כן.

האם אתה מביא מרסל Osttertag-השראה להביט לתוך הסיבוב שלך? תן לנו לדעת את ההערות!

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.