0

רוק קצת צבע זה בחורף כמו הסלבים האהובים עליך

November 24, 2021

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

יש כל כך הרבה השראה אופנה להיות מושגת מן הסלבס האהובים עלינו השבוע כי ראשי מסוגנן שלנו מסתובבים. בלייק תוסס נותן לנו לקח בערבוב גוונים (היא עושה עבודה ברמה העליונה למצוא את הצבעים האישיים שלה), בעוד קרי וושינגטון מתנודד לנו ללבוש נעליים צבעוניות בהירות בכחול.

קח רמז מן המקצוענים השבוע ולקחת סיכון. צא מכל שלך שחור- and- תמיד- in-boots אופנה רוט ולהראות את הדמות שאתה מסתיר את כל העונה. קמרון דיאז מעז אותך.

חורף צבע השראה מפני סלבריטאים

קמרון דיאז

קמרון דיאז הלך בשטיח השורה של L.A. Premiere של הצרעה הירוקה בשמלת קוקטייל אחת של כתף פרפית, ג ‘גרין חישוקי זהב, שרשרת תכשיטים לאנה וארכת רגליים.

זואי סלדנה

זואי Saldana לבשה Maroon זמש בריאן Atwood משאבות ו Ruffled Ruffled J. מנדל שמלה אל גלובס הזהב של מעצב החגיגה ב L.A.

קמילה בל

בנוסף להליכת אלברטה פרטננצה של פלורנס המסלול, בל בא לארוחת הערב של מעצב במיני פסטל קפוא עם צמיד יהלום, טבעת קוקטייל דרמטית וסנדלים כסף סטראפי.

מישל ויליאמס

ב- N.Y.C., מישל ויליאמס המשיכה את פסתה של עיצובים לייסי עם שמלת קוקטייל שחורה קשת. היא סיימה את המבט עם עקבים סאטן ומצמד תואם.

ניקול ריצ’י

מסוגננת הזוג של ש ‘שנות ה -70 השראה אמיליו פוצ’י מיני עם עקבים בעירום בעירום במערב הוליווד.

רחל מקאדמס

רחל מקאדמס הלכה בשטיח האדום של הבוקר בלונדון ספורט שמלה צללית סופה עם משאבות סגולות וטבעת pippa קטן מחוספס.

קרי וושינגטון

קרי וושינגטון יצא החוצה בעין המושכים את הנעליים קורנפלוור ומשיכה אלברטו Makali מיני עבור ניו יורק הסרט מבקרים מעגל פרסים.

קארי מוליגן

Carey Mulligan זיווג שמלת קוקטייל מתכתי פראדה עם סקיי עור גבוה איב סנט לורן עקבים ו דנה רבקה אמטיסט טבעת קוקטייל פאלם ספרינגס.

בלייק לייבלי

במועצה הלאומית של סקירה של תמונות Motion פרסים Gala ב N.y.c., בלייק Lively נראה מדהים מכל הזוויות בשמלה מרוצף מרובע עם גב נמוך.

נטלי פורטמן

Mom-to להיות נטלי פורטמן Accessorized שמלת ויוננט משי עם עגילי טריניטי קרטייה ועקבים נוצריייר דיור ארנק עבור פאלם ספרינגס הבינלאומי פסטיבל הסרטים גאלה.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.