0

כיצד להסיר בקלות כדורים ולהרחיב את אורך החיים של שמלת הסוודרים שלך

May 28, 2022

: ישן, דומה כאן וכאן | תיק: J.W. אנדרסון | חגורה: ישן, דומה כאן

שיתפתי את זה ב- Instasties כמה פעמים בעבר, אבל בהתחשב בכך שזה ממשיך להיות אחת השאלות הנפוצות ביותר בקטע DMS והתגובות שלי, חשבתי שאזכר אותו כאן בפוסט! גבירותיי וגברים, מסיר הגלולות הקטן של 8 דולר מאמזון היה מחליף משחק כולל לארון הבגדים שלי בחורף. לרוע המזל, אפילו הסוודרים היפים והפרימיום ביותר יכולים להיות מכוסים בכדורים ובפזיז נורא לאחר ללבוש ושטיפות חוזרות ונשנות, אך עם החלקה מהירה של מכונת גילוח בד זה, הסוודרים שלך ייראו חדשים של המותג. זה בונקרים.

הגאדג’ט המופעל על ידי הסוללה מסיר במהירות כדורים, חוטי פוז וחוטי תועים מבלי לפגוע בבד בכלל. ובהתחשב בכך שזה זעיר להפליא, קל לשמור על מועיל במגירת השידה שלך או אפילו במזוודה שלך לשימוש בזמן נסיעה. שמונה הדולרים הטובים ביותר שביליתי אי פעם !!

הערה מהירה של זהירות – ניסיתי טריקים שונים של DIY, כולל שימוש בתער חד פעמי להסרת כדורי סוודר, אך לא הייתי ממליץ על שיטות אלה. בעת שימוש בתער, התהליך הוא לא רק הרבה יותר זמן רב, אלא שאתה גם הרבה יותר סביר לפגוע בבד הבסיסי מכיוון שאין מחסום מגן בין הלהב לסיבי הבד. בעזרת מכונת בד זה, הלהבים המסתובבים מופרדים מהבד על ידי כלכלת מגן המאפשרת לעבור כדורים ופוז לעבור, אך אף אחד מהבד הבסיסי.

8 $ מסיר גלולות / מכונת בד