0

מְעוּדכָּן! האביב חייב להיות: ערפל

January 26, 2022

לשתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

כי כלי קסום שמחזיק את הפנים שלך ומרגישים טרי אפילו את החום החם ביותר? זה קיים ואתה בהחלט צריך את זה בתיק הקוסמטיקה שלך בעונת האביב. פסטיבל בייב סוד זה הפך למכשיר מזג אוויר חם לכל, Hydrating Mists יכול להציל את היום על יותר מפעם אחת.

שמור על האיפור שלך זוהר ו dewy, העור שלך מ ייבוש זיעה מחודד עורך המלאכי שלך עם זה buzzed- על יופי חיוני – ועם כל כך הרבה שמות מהימנים לקפוץ על התזמורת, אתה בטוח למצוא את ההתאמה המושלמת שלך.

מריו Badescu ריסוס פנים

ריסוס פנים עם אלוורה, עשבי תיבול ו Rosewater, $ 7, Ulta

עם 7,000 + ביקורות, זה מרחף מרוויח יש דירוג 4.7 כוכבים מ יופי חובבי. גוברת עם אלוורה, עשבי תיבול ורוקסווטר, ערפל מרענן, לחות ומסייע להגדיר את האיפור שלך. זה מבושם אף – ובעוד משתמשים רבים אוהבים את הריח, אתה צריך לנסות מוצר אחר אם אתה רגיש לריחות.

ערפל פנים טוב יותר

D₂o ™ Hydration תרסיס, $ 33, Jairedale

טווח נמוך 30s הוא מה שאתה מצפה בקבוק זה multi-tasking. D20 תרסיס הידרציה יש תערובת טבעית של מרכיבים שנועדו לנצל את העור. אתה יכול גם להשתמש בו על מברשות איפור שלך כדי להפוך את צל העין לתוך אייליינר.

Insta טבעי רוז תרסיס

Instantural רוז מים ערפל פנים, $ 14, Walmart

לרענן את הפנים שלך, לאזן את ה- pH שלך ולהרגיע את הגירוי עם ערפל מים Instantural עלה. אתה יכול גם להשתמש בו בשיער שלך או להסיר איפור! זה מתאים לכל סוגי העור ונושאת ריח קלוש טבעי. בנוסף, אתה יכול לקבל את זה ב Walmart.

יש לנו ערפל אמין שהתגעגענו? תן לנו לדעת את ההערות!

הודעה זו על ערפילי הפנים נכתבה בינואר 2019.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.