0

בחר בגדים ללבוש בעת רכיבה על אופני הרים

August 29, 2022

בחר בגדים ללבוש בעת רכיבה על אופני הרים
12/04/2021, פורסם על ידי Alanic Global

להתכונן לטיול באופני MTB שלך מרגש ללא עוררין. עם זאת, ככל שההתכונן לטיול הוא בעיקרו, חשוב לא פחות מהבגדים המתאימים. מכיוון שכל סוג של רכיבה על אופניים שונה, בגדים לרכיבה על מחזור MTB אינם גם שאלה שונה. אם אתה ספורט את הבגדים המתאימים כשאתה רוכב על מחזור ה- MTB העליון, חוויית הרכיבה שלך תהיה שונה מאוד כמו גם הרבה יותר נעימה.
בהופעה קיצונית, מדריך הבגדים החיוניים עבור כל סוג של רוכב אופניים הוא שעליהם להניע את הסרת הספורט הדוק כמו גם בגדים דביקים בשבילים מחוץ לכביש. אם אתם קונים לבגדים חדשים לגמרי כמו גם מוגדרים מיצרני בגדים בולטים בבריטניה בסיטונאות, גלו דברים שבצורה אתם בדיוק צודקים במקום להתפשר על ההתקפים הלא מדויקים שיכולים לגרום לכם לא נעימים במיוחד על השביל.
עבור כל סוג של צונן כמו גם רכיבה על אופני אקלים גשם, מוצע שיש לך ז’קט אופני הרים. מעילים מסורים לרכיבה על אופני הרים שונים מסוגים אחרים בכך שהם עשויים מחומרים עמים יותר כדי להפוך אותם דרך מצבי הרכיבה הקשים יותר. אם אתם קונים ז’קט עם מכסה המנוע, וודאו כי מכסה המנוע מתאים לשחייה על גבי קסדה.
כשמדובר בבחירת גופיה לטיול אופניים של MTB, דפדף במשהו המתאים לגוף אולם לא דביק. לבגדים מוכווני כוח משיכה, לכו על משהו שעדיין רופף יותר. אם אתם רוכבים במקום עם מבצעים נהדרים של פלורה, תוכלו לבחור גופיה עם שרוולים מלאים יותר כדי להגן מפני הענפים כמו גם מברשות. לקיץ, ז’קט ללא שרוולים קל יעבוד בסדר.

מכנסיים קצרים מתאימים לגוף עדיפים אם אתם מחפשים תמיכה במסת שרירים בעת רכיבה על אופני MTB. עם זאת, אם זה לא הדאגה העיקרית שלך, מכנסיים קצרים רופפים אווירודינמיים עובדים גם כן מצוין לרכיבה.
כשמדובר בקנייה לבגדים נחוצים לטיול במחזור MTB שלך, תצטרך מכנסיים קצרים ספציפיים המאפשרים תנועה פשוטה של ​​הרגליים. תכונות נוספות במכנסיים קצרים כוללים אניה מפשע מרופדת שתפחית את הרטיבות כמו גם חיכוך, ותפחית כל סוג של אי נוחות בנסיעה ארוכה.
בעלי עסקים, אתה יכול לרכוש את בגדי האופניים הטובים ביותר לחנות שלך על ידי יצירת קשר עם אחד מיצרני בגדי האופניים הטובים ביותר בענף. בקש הצעת מחיר מצוות התמיכה וכן חיפוש עם האוסף שיש להם להציע. חתיכות חיצוניות שאתה אוהב עבור החנות שלך, כמו גם לאיית את ההזמנה בתפזורת באמצעות הדוא”ל.
גרסת שמע: לחץ כאן
כיוון:

תגיות:
יצרני בגדים בבריטניה
יצרני בגדי רכיבה על אופניים בניו ג’רזי
יצרני בגדי רכיבה על אופניים
בגדי רכיבה על אופניים בסיטונאות בקליפורניה
יצרני בגדים בבריטניה בסיטונאות
יצרן בגדים סיטונאי בבריטניה
בגדי רכיבה על אופניים בסיטונאות בטקסס
גופיית אופניים סיטונאית

0 0 קולות
דירוג מאמרים

התחברות

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

תווית

שֵׁם*

אימייל*

כתובת אתר

0 תגובות

פידבקים מקוונים
צפה בכל התגובות