0

אני אוהב את זה, אבל …

February 23, 2022

אז אני מודה כי אני מקבל את הודעות דוא”ל אלה מ מוזהב Groupe (שים לב מיותר “E” אשר מייצג “בלעדי” או אולי “עודף”) ואני גם מודה כי אני לחיצה דרך מעת לעת, למרות כמעט כל דבר להיות כלפי מעלה של 100 $ וגודל 4. (רכשתי שם כמה דברים, אבל רק עבור בעלי, שיש לו אובססיה של טד בייקר – דברים של גברים נוטה להיות זול יותר, כמו נורדסטרום מחירי מתלה.)

על האשם של היום קליק ראיתי את זה שמלת זאק פוזן, שאני באמת אוהב. אוקיי, בעיקר כמו:

אני אוהב את חסימת הצבע ואת seaming (וזהו זה דנים, אשר אני חושב זה מדהים ולבש) אבל ….

– מה עם מושך את הבטן? זה לא כמו המודל יש בטן כדי להסביר! אם המעצבים מצפים לאנשים להיות קעורים עכשיו, אני רק הולך לרצועה על בטן הריון הריון וללכת דרך למעלה בכיוון השני.

– אני מרגישה כאילו צריכה להיות כיסים בשמלה הזאת. (אני רק אומר.)

– ומי הרג את דג הזהב של המחמד של הדגם? בחייך, אנשים, אני מכיר זועף ו pouty הוא עבור צילום אופנה הכי טוב עכשיו (כאשר הוא אי פעם היה בחוץ?) אבל סיום החיים של בעלי חיים תמימים כדי לקבל את “תנוחה נכונה” נראה קצת קשה.

– זה עולה שלוש מאות דולר. (אבל מחיר הרשימה היה 850 $! איזה מציאה “!)

לחיצה על אלה מוזהב הקובץ מוזהב הוא מעניין – אני רואה לא רק מה מעצבים הפיק למעשה למכירה (בניגוד למה שאתה רואה שנעשה עבור המסלול במקומות כמו style.com) אבל גם מה * לא * למכור. רבים מהמקרים אני יכול להבין מדוע החומר לא למכור (רמז: “מכוער” נוטה לתלות על המדפים), אבל מדי פעם אני לא יכול להבין את זה (אם כי 850 $ + מיתון יכול להיות היה כאן רמז). אז אני מניח שאני מתבונן באתר מכירה לבגדים אני לעולם לא לרכוש או ללבוש הוא מחקר. עבור הבלוג. ימין?

(Gutt Groupe הוא “חברים בלבד” באתר – כלומר, כי לא הייתי צריך לעבור כל hazing – אבל עד כמה שאני יודע כל מה שאתה צריך להצטרף עצמך הוא להיות מוזמן על ידי מישהו שכבר חבר, אז אם אתה רוצה להצטרף לך יכול ללחוץ על קישור זה. גילוי: קישור זה מחובר לחשבון שלי ייתן לי איזשהו אשראי, שוב כלפי דברים אני לעולם לא לקנות, אז זה נראה soot. אין דמי חבר או עמלות הכרוכות בהצטרפות קבוצת מוזהב. זה יכול להיות למצוץ זמן, אבל – כפי שכבר בחרנו – זה מחקר.)

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

אז מה? דצמבר 10, 2008 עם 143 תגובות
יום שישי של Linktastic כדי לסיים את כל linktastic fridaysmay 16, 2008
פחד מדאגה של FailUremay 1, 2008