0

איך ללבוש עליון כתף קרה אסימטרית

September 17, 2021

שתף

צִיוּץ

פִּין

Reddit

כִּיס

פוסט זה עשוי להכיל קישורים שותפים. עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

נמאס הוא כתפי להיות קר? אז יש לי חדשות טובות בשבילך – יש משחק כתף חדש בעיר וזה רק חושף אחד הכתפיים. זה נקרא עליון כתף קרה אסימטרי, ואת הסגנון הוא צץ בכול החנויות המועדפות עליך.

כתף קרה חד צדדית היא שינוי מרענן של קצב. למען האמת, אני משועמם עם הקור-כתף המסורתית. אפילו עם סורגת כבדה או שרוולי פעמון או סלסולים, המגמה חשוף הכתף מתחילה להרגיש מעופש.

אז בוא בברכות החלופה הסימטרית והתחושה המפורקת, המסלול שלה. זהו יתרון מדי כי חושף כתף אחת הוא כפליים מעשי בחודשי החורף. כאשר הגיע קר בחוץ, יש גבול למה שאני יכול להתמודד למען הסגנון. עכשיו, כתף אחד נראה שיש מקום נחמד לצייר קו זה. לבסוף, נחמד של זה כדי לראות חתך זה בטעמים רבים, מלמעלה העבודה בהשראת בגדי גברים לבית חולצת הטריקו המשודרג. לקרוא על הבחירות וטיפים fav שלי על איך ללבוש אותם.

סטיילינג למעלה כתף קרה אסימטרית

בחירת יצירות הלוויה המתאימות חולצת אחת-הכתף שלך יהיה תלוי בד, דפוס האווירה של העליון עצמו. חלק עליון נוקשה, פסים, למשל, מקבל זיווג עם מכנסי עבודת ישרי-גזרה ומוקסינים. בעוד צוותי העליון כותנה flowy עם נעלי קרסול להתלבש ג’ינס כהה לשטוף שלך.

מה ללבוש חזייה

השאלה המאתגרת יותר היא, מה לעזאזל עושה ללבוש ילדה מתחת העליון חד כתף? רצועת חזייה או cami רץ הלוך ושוב מעל כתף חשוף שלך לא עובד. גם אם הסגנון העליון תבחר יש כתף חלקית, זה קשה לשמור החזייה שלך תחוב מתחת לפסגה. באופן אישי, אני לא אוהד של בגדים תחתונים חשוף – זה פשוט נראה גמור.

אז זה משאיר אותנו עם צורה כלשהי של חזיית סטרפלס. אף פעם לא מצאתי אפשרות סטרפלס אני ממש אוהב, אבל Health.com ממליצה Boost הטבעי מסירות נוחות של Maidenform נשי סטרפלס Multi-Way.

Maidenform Boost טבעי מסירות נוחות לנשים סטרפלס Multi-Way, 22 $ +, אמזון

אפשרות שנייה היא חזיית ספורט אחת-כתף. פתק כי פיסת מתחת יושב קרוב הצוואר בצד אחד, והם יפעלו רק עם גבי זה באותה מידה בעלת צווארון גבוה באותו צד.

אחת כתף מוצקה חזיית ספורט, 13 $, Walmart

5 המובחרים: אחד עולה כתף

בגדי גברים בהשראה עבור עבודה

שחור לבן פסים בניגוד קאף אסימטרית קר הכתף חולצה, 24 $, MakeMeChic

אם הסביבה במשרד שלך מאפשרת כתף בעירום חלקי, חתיכת pinstriped זו אמירה אופנתית קדימה בעבודה. יש לו את המרקם של חולצת כפתורים קלאסית, בלי כפתורים. צווארון שמלת foldover וחפת לבנים מודגשים להוסיף עניין נוסף.

לקניות עם הבנות

Open אסימטרית כתף לפרוע למעלה, 16 $, שיין

כאשר אתה עייף של צמרות לאדוות וכתפיים קרות, חולצה זו מן שיין מפרק הוא מגמות בו זמנית. לקבלת מראה חכמה ביום מזדמן, לזווג אותו עם מכנסי יבול ופרדות.

לילה תאריך מקרי

וינס קמוטו סימטרי הקרה-כתף ruched למעלה, 59 $, Macys

גם אם בלילה התאריך הבא שלך כרוך באולינג או משחקים בכדור סקי, אתה עדיין יכול למצוא משהו סקסי ללבוש! וינס קמוטו העליון מגוהץ בסלסוליו זה משפר אפור הת’ר הוא חזה מותן. וגם, במרקם ויסקוזה יהיה מספיק תלותיים.

ה- T הלבן החדש

ולווט גרהם & ספנסר דולמן למעלה, 80 $, בלומינגדיילס

כן, זה דף splurgy ב 80 $. אבל זה יכול להיות שווה את זה – זו היא יצרנית תלבושת. לזווג אותו עם ז’אן נחמד משאבות עבור מבט קל, מתוחכם.

עבור המועדון

אחת כתף למעלה דמוי עור, 40 $, Eloquii

עור שחור פו. אני צריך לומר עוד? זוג גבוה זה עם חצאית עיפרון סנדלים עם עקבים. אה, ולתרגל אדיב שלך “תודה” אז אתה מוכן לקבל את כל המחמאות.

האם אתה מוסיף שום סימטריה לאוסף העליון שלך העונה? יידע אותנו על דבריו.

נא להשאיר שדה זה Reathget תקציב Fashionista בתיבת הדואר הנכנס שלך!
אימייל *

בדוק את תיבת הדואר הנכנס או בתיקיית דואר הזבל שלך כדי לאשר את המנוי שלך.