0

לבסוף, שמלה חדשה

June 10, 2022

אני די בטוח שיש לי את זה “כמעט לעשות!” בהתחשב בטרם חג ההודיה; פשוט לא היה לי דקה כדי לסיים את זה. אבל אתמול בלילה לא יכולתי לישון, אז עשיתי את הצורך, וזה באמת רק לשים רוכסן והלם את החצאית ואת השרוולים. (הייתי צריך לפרוץ שבעה סנטימטרים מן החצאית – זה נעשה עבור אמזונים, כך נראה.)

הנה הדפוס המקורי, ווג 9670. אני לא זוכר היכן קיבלתי את זה – אם מכרת לי את זה, להשאיר פתק בתגובות!

הנה הגרסה שלי:

להתעלם קצת של ברזל לזרוח בתמונה, בבקשה. וכי היא צריכה ללחוץ במקום אחר. אני באמת צריך קיטור. או בד לחץ טוב יותר. או רמזים מכם.

עשיתי את הפנים מתוך חירות הדפסה, כי בד השמלה באמת עבה, ובגלל שידעתי שאני לא אוכל לקבל את הפנים שטוח לחלוטין, לא משנה כמה אני trimmed וקלף את הקימורים. פונה זו מצוין כעת להראות, מה שהופך את הצורך.

היי הסתכל! לבסוף יש לי את רוכסן להתאים יפה בצד התפר! איזה מהם אנשים נהדרים אמרו לי את הטריק סימון? תודה! זה עובד! הייתי ממש מרוצה איך רוכסן נכנס, במיוחד בהתחשב בכך שאני עושה את זה ב -11 בלילה.

התמונה הנ”ל נלקחה עם פלאש – זה ייצוג אמית ביותר של הצבע. זה צבע זית, לא חום. זה כותנה כבדה מוברשת עם קצת לייקרה בו. זה לא ממש מתוח, זה פשוט נותן. מאוד נוח.

והנה הגב. סוג של משעמם. אבל לפחות את התפרים בחזרה להתאים טוב.

אני באמת אהבתי את הדפוס הזה: זה הלך יחד נהדר, היה קל לשנות (הוספתי הרבה יותר מקום על המותניים כמו תמיד, אנחה), ולינה להיות מיועד לנשים שמונה סנטימטרים יותר ממני (ראה את האיור? חצאית היא אידיאלית מתחת לברך, עיירה? עליי זה היה כמעט אל הקרסול!) זה מתאים היטב.

הדבר הבא על רשימת התפירה שלי? שמלת תשבץ נוספת. הטורניר מגיע!

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

איך: לעשות חצאית שלוש פאנל יש pocketsfebruare 18, 2007
עבודה בתהליך: אפור רופל dressjune 2, 2008
Crowdsourcing צבע חבות 9, 2008